Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!

KUVERT POLSKA Spółka z o.o.

Nadruki na kopertach


Na stronie internetowej kuvert.com.pl dostępny jest szeroki wybór kopert, które są wykorzystywane zarówno do korespondencji za pośrednictwem poczty oraz firm kurierskich, jak i bezpiecznego przechowywania ważnych dokumentów czy zdjęć RTG. W dwóch ostatnich przypadkach producent oferuje ręcznie robione koperty, wyróżniające się wysoką jakością i trwałością.

Wśród pozostałych produktów dostępnych na stronie można znaleźć takie jak m.in.:

  • koperty do druku laserowego i pakowania maszynowego,
  • koperty tworzone na indywidualne zamówienie klienta,
  • eleganckie koperty do korespondencji okolicznościowej,
  • mocne koperty bąbelkowe,
  • kartonowe koperty usztywniane,
  • foliowe koperty kurierskie,
  • folia pakowa, bąbelkowa i pęcherzykowa.

Koperty z firmowym logo - idealną reklamą dla przedsiębiorcy 

Oprócz standardowych rozwiązań w postaci minimalistycznych kopert tekturowych, w ofercie dostępna jest dodatkowa usługa indywidualnego nadruku na wszystkich zamawianych opakowaniach. Umieszczenie firmowego logo czy nazwy prowadzonego przedsiębiorstwa na codziennie wysyłanych przesyłkach z pewnością wpłynie na rozpoznawalność marki oraz zwiększy zaufanie klientów. Obecnie sporo osób zwraca uwagę na sposób i estetykę zapakowania dostarczanych do odbiorcy listów lub zakupionych towarów. Często to właśnie opakowanie wpływa na wystawiane opinie na portalach sprzedażowych i społecznościowych. 

Wysokiej jakości nadruki na kopertach 

Firma wykonuje nadruki zgodnie ze wskazówkami klienta, który powinien dostarczyć do pracowników gotowy projekt. Marka stosuje nowoczesne metody nadruku, aby napis był dobrze widoczny i trwały. Ta z pozoru niewielka rzecz, ma ogromną siłę marketingową, dlatego nie należy o niej zapominać w trakcie zamawiania kopert i opakowań dla firmy.

Najważniejsze, aby odpowiednio dopasować rodzaj i wielkość kopert do wysyłanej zawartości. Tylko wtedy przedsiębiorca ma gwarancję, że wnętrze zostanie właściwie zabezpieczone przed czynnikami zewnętrznymi u ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi podczas transportu.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://kuvert.com.pl
Dodano: 2020-12-10
Telefon: +48683846600
Miejscowość: Przyprostynia
Adres: Prandoty 150
Kod pocztowy: 64-360

Źródła:
https://kuvert.com.pl/


Podobne Firmy

Ekoprodet
ul. 61245 Poznań, Os. Rusa 45
TreeDental
ul. 62200 Gniezno, Józefa Bilskiego 2
Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.
ul. 64400 Międzychód, Przemysłowa 2