Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!


PRO-LOG S.A.

http://pro-log.com.pl - Firma logistyczna Warszawa


Prowadzenie działalności gospodarczej opartej na sprowadzaniu towarów z zagranicy, a następnie dystrybuowaniu ich na terenie Polski podlega dodatkowemu obowiązkowi celnemu. Aby mu sprostać, należy poddać się kontroli celnej na granicy oraz odpowiednio oznaczyć sprowadzane produkty za pośrednictwem dedykowanych banderol, które dodatkowo informują, że przedsiębiorstwo, które zaimportowało dany asortyment, jest wiarygodne i uiściło do Skarbu Państwa odpowiedni podatek. Jest to również sygnał dla odbiorców towaru, że pochodzi on ze sprawdzonego źródła i jest w pełni legalny.

Wsparciem dla importerów sprowadzających towar z zagranicy jest firma logistyczna z Warszawy, której oferta znajduje się na stronie internetowej pro-log.pl. Odpowiada ona na zapotrzebowanie klientów w zakresie wielu niezbędnych do przeprowadzenia procedur i działań dotyczących artykułów wymagających akcyzowania.

Firma opiera swoje funkcjonowanie przede wszystkim na dużej wiedzy teoretycznej i praktycznej swoich pracowników. Są to osoby kompetentne, znające doskonale polskie prawo, świadczące wsparcie dla klienta jako profesjonalni doradcy. W swojej pracy zdają sobie również sprawę ze złożoności procesu logistycznego oraz możliwych problemów dla polskiego importera, stąd też oferują mu dodatkowe usługi, jak choćby możliwość magazynowania jego towaru.

Realizator powyższych usług może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem zawodowym oraz sporą ilością zadowolonych ze współpracy z nim odbiorców zleceń. Jego atutem jest również doskonała lokalizacja, rozmieszczona w niedalekiej odległości od ważnych węzłów komunikacyjnych oraz największego polskiego miasta Warszawy. 

Nawiązanie długoterminowej współpracy ze wspomnianym realizatorem usług to duża pomoc przy sprawach celno-skarbowych, uproszczenie procesu logistycznego oraz niższe koszty magazynowania, gdyż wynajem powierzchni do składowania towaru, proponowany w powyższej ofercie, jest znacznie tańszy, niż budowa i opłacenie takiego obiektu samodzielnie przez przedsiębiorcę.

 

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://pro-log.com.pl
Dodano: 2020-12-02
Telefon: 22 266 88 10
Miejscowość: Pruszków
Adres: 3 Maja 8
Kod pocztowy: 05-800

Źródła:
http://pro-log.com.pl/


Podobne Firmy

BISTROKEN
ul. 02797 Warszawa, Aleja Komisji Edukacji Narodowej 48
Rehatrainers
ul. 02777 Warszawa, Ciszewszkiego 15
PSYCHE.EXPERT Katarzyna Kowalska
ul. 05505 Nowe Wągrodno, Główna 48b