Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!


Stachurski Przeprowadzki

Transport mebli kraków tanio


Przeprowadzka to przedsięwzięcie czasochłonne i niekiedy problematyczne, które wymaga szczegółowego przygotowania. Najtańszą opcją jest spakowanie i przewiezienie dobytku samemu, jednak kłopot pojawia się wtedy, gdy osoby zmieniające miejsce zamieszkania, nie dysponują dużym samochodem, który pomieści meble czy sprzęty AGD. Aby przeprowadzka przebiegła sprawnie, warto rozpocząć współpracę z firmą Stachurski. Proponuje ona sprawny, bezpieczny i tani transport mebli w Krakowie. To idealne rozwiązanie zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców, planujących zmianę siedziby swojego biura.

Skontaktowanie się z tą firmą to gwarancja zadowolenia. Jej przedstawiciele dysponują pojemnymi kartonami oraz rozmaitymi zabezpieczeniami, dzięki czemu przewożą delikatne przedmioty, przykładowo lustra, szkło lub porcelanę. Posiadają folie bąbelkowe i stretch, koce, taśmy oraz specjalne pasy, chroniące przed przemieszczaniem się mebli w trakcie jazdy. W ich wyposażeniu znajdują się również przestronne pojazdy dostawcze, które są w stanie przetransportować dużą ilość rzeczy jednocześnie, co skraca czas całego przedsięwzięcia.

Wszystkie etapy pracy są starannie przemyślane, dzięki czemu przeprowadzka nie jest chaotyczna. Przedstawiciele firm przeprowadzkowych rozkręcą meble, wyniosą je, załadują do auta, przewiozą, a następnie wniosą do nowego lokum. Podejmują się też trudnych zleceń, związanych między innymi z transportem fortepianów czy pianin, które trzeba dokładnie zabezpieczyć. Przed przyjazdem ekipy, warto dokładnie opróżnić szafki czy komody, co tyczy się mebli biurowych i domowych. Dokumenty, ubrania czy kosmetyki są bowiem dodatkowym i zbędnym obciążeniem. Takie rzeczy należy przepakować do kartonów lub innych pudełek.

Usługi firm transportowych są elastyczne i dopasowane do potrzeb klientów, co oznacza, że mogą oni samodzielnie rozkręcać swoje meble lub powierzać to zadanie fachowcom. Ostateczna cena podobnych usług zależy od ilości sprzętu czekającego na transport oraz liczby kilometrów, jakie będzie musiał pokonać kierowca.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://przeprowadzki-stachurski.com.pl
Dodano: 2020-09-29
Telefon: 509 178 623
Miejscowość: Kraków
Adres: Łużycka 57
Kod pocztowy: 30-658

Źródła:
https://przeprowadzki-stachurski.com.pl/uslugi/transport-mebli-krakow-okolice/


Podobne Firmy

Zielone Tarasy
ul. 30004 Kraków, aleja Juliusza Słowackiego 64
Caterin Group
ul. 31982 Kraków, Jana Pawła II 188
PHU AMC A.Ciszewski & K. Śmiałek Sp.j.
ul. 32084 Mników, Mników 389