Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!


DuoDenti

Leczenie kanałowe Poznań | https://duodenti.pl/


Stosowanie pasty do zębów z dobrym składem, używanie nici dentystycznej oraz płynu do płukania ust, to tylko domowe sposoby na codzienną pielęgnację jamy ustnej. Niezwykle ważne jest również regularne odwiedzanie stomatologa, który zrobi przegląd wszystkich zębów dla sprawdzenia ich stanu. Naprzeciw oczekiwaniom zainteresowanych osób wizytą w przychodni dentystycznej wychodzi gabinet Duo Denti. Przychodnia stomatologiczna jest miejscem, gdzie można poddać się badaniom i zabiegom, które nie tylko poprawiają wygląd zębów, ale również ich stan.

Leczenie kanałowe w Poznaniu przeprowadzane jest zawsze z największą dokładnością, dzięki nowoczesnemu sprzętowi na stanie ośrodka. Takie leczenie ma na celu uratowanie chorego zęba, zamiast decydować się na jego usunięcie. Każdy pacjent odwiedzający gabinet stomatologiczny może być pewny kompleksowej opieki specjalisty. Dzieje się tak ze względu nie tylko na profesjonalne wyposażenie, ale również sporą wiedzę i doświadczenie lekarza.

Zapalenie miazgi zębowej jest niezwykle bolesne i niebezpieczne dla zdrowia. Dlatego stomatolog dołoży wszelkich starań, aby dopasować indywidualne leczenie do każdego pacjenta. Pozostawienie zęba mającego stan zapalny może prowadzić do poważnych konsekwencji. Pośród nich wymienia się powikłania ropne oraz zapalenie ucha czy oka. Specjalista dokładnie przebada chory ząb i sąsiadujące z nim dla jak najlepszego efektu.

Przed podjęciem leczenia dolegliwości, radiolog wykonuje zdjęcie radiologiczne. Ma ono za zadanie sprawdzić, jak głęboko rozwinął się ubytek. Pozwala to na dopasowanie kuracji do stanu zęba. Sukces osiąga się poprzez zachowanie sterylności w momencie opracowywania kanału, jak i użycie narzędzi ręcznych oraz maszynowych. Na wyposażeniu gabinetu znajdują się najważniejsze urządzenia, które z pewnością przyśpieszą pracę stomatologa oraz zagwarantują krótki czas wizyty. Można do nich zaliczyć system służący do skanowania i uzyskiwania cyfrowego obrazu RTG. Kontakt z działem rejestracji pozwoli dopasować termin spotkania do indywidualnych preferencji pacjenta.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://duodenti.pl/
Dodano: 2020-09-29
Telefon: 695 214 166
Miejscowość: Poznań
Adres: Mateckiego 4A
Kod pocztowy: 60-689

Źródła:
https://duodenti.pl/leczenie-kanalowe/


Podobne Firmy

Ekoprodet
ul. 61245 Poznań, Os. Rusa 45
TreeDental
ul. 62200 Gniezno, Józefa Bilskiego 2
Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.
ul. 64400 Międzychód, Przemysłowa 2