Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!

Kantor Wymiany Walut "MARYMONT"

Skup złota w dobrej cenie Warszawa


Sprzedaż cennych kruszców może okazać się solidnym zastrzykiem gotówki zasilającym domowy budżet. Jednak w tym celu warto skorzystać z usług przedsiębiorstwa, które oferuje korzystne stawki oraz wykonanie w stu procentach profesjonalnej wyceny pozwalającej jak najlepiej oszacować rzeczywistą wartość sprzedawanego przedmiotu.

Kantor Marymont oferuje skup złota w dobrej cenie w Warszawie. Firma powstała w 1990 roku i cały czas stara się poszerzać swoją ofertę oraz rozwijać działalność w taki sposób, aby dopasować się do indywidualnych potrzeb współczesnych klientów. Wieloletnie doświadczenie i bogata wiedza pozwalają zagwarantować fachową obsługę, z której na przestrzeni lat skorzystało już wiele osób nie tylko z województwa mazowieckiego, lecz również z innych zakątków Polski.

Jakie przedmioty skupuje firma zlokalizowana na warszawskim Żoliborzu?

  • monety,
  • stara biżuteria,
  • brylanty,
  • wyroby jubilerskie,
  • złote sztabki.

Przedsiębiorstwo zajmuje się też skupowaniem srebra, więc z jego usług z powodzeniem mogą skorzystać osoby chcące spieniężyć starą srebrną biżuterię lub zestaw wartościowych sztućców.

Choć jeden z najdroższych surowców przez wiele osób znających się na biznesie stanowi bezpieczną i bardzo atrakcyjną lokatę kapitału, niektóre sytuacje życiowe sprawiają, że człowiek potrzebuje szybko pozyskać konkretną kwotę gotówki. Wówczas może sprzedać posiadane dobra, aby podreperować swój budżet domowy bez konieczności zaciągania pożyczki lub kredytu.

Skorzystanie z usług tego przedsiębiorstwa niesie ze sobą wiele zalet. Klient może liczyć na konkurencyjne ceny, które są ustalane zgodnie z aktualnymi trendami rynkowymi. Ponadto wycena jest wykonywana na podstawie odpowiednich przepisów prawnych, a działania pracowników zawsze są rejestrowane przez monitoring. Sprzedać można nie tylko pełnowartościowe i sprawne przedmioty, lecz również z defektami, na przykład uszkodzone zegarki czy bransoletki z zepsutym zapięciem.

Firma dysponuje nie tylko wiedzą i doświadczeniem, lecz również profesjonalnym sprzętem. Nowoczesne wagi, mikroskopy i analizatory spektralne umożliwiają dokonanie rzetelnej wyceny i świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://kantormarymont.pl/
Dodano: 2020-08-11
Telefon: (22) 833 66 58
Miejscowość: Warszwa
Adres: Słowackiego 45
Kod pocztowy: 01-690

Źródła:
http://kantormarymont.pl/skup-zlota-i-monet-kantory-warszawa/


Podobne Firmy

BISTROKEN
ul. 02797 Warszawa, Aleja Komisji Edukacji Narodowej 48
Rehatrainers
ul. 02777 Warszawa, Ciszewszkiego 15
PSYCHE.EXPERT Katarzyna Kowalska
ul. 05505 Nowe Wągrodno, Główna 48b