Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!


ULISSES Sp. z o.o.

Oprogramowanie CRM


Ulisses to firma, która projektuje oprogramowania dla najróżniejszych przedsiębiorstw. Warto zaznaczyć, że biuro skupia najlepszych ekspertów w swojej dziedzinie, dlatego jest w stanie zaproponować usługi idealnie dostosowane do oczekiwań klientów. Oprogramowanie CRM zawsze pisane jest dla danego podmiotu. Jest to szczególnie ważne, gdyż pozwala na poprawienie komunikacji w danej firmie i zarządzanie ogromną bazą danych. Zastosowanie programu w danym przedsiębiorstwie może skutecznie wpłynąć na czas realizacji zleceń oraz dokładność produkcji. Takie rozwiązania wpływają na rozwój marki.

Soft CRM to narzędzie do sprawnego zarządzania relacjami z kontrahentem. W skrócie, można powiedzieć, że to baza danych z interfejsem graficznym dla użytkowników. Zawartością są dane przyszłych oraz aktualnych klientów. Jest to bardzo przydatne narzędzie, dzięki któremu można mieć pod ręką wszelkie informacje, mogące wpłynąć na sprawniejszy kontakt z kontrahentami.

Proces sprzedaży, obsługi klienta oraz marketingu jest złożony, dlatego nowoczesne oprogramowanie jest tutaj niezbędne. Warto zdecydować się na firmę, która od dawna zajmuje się realizacją softów idealnie dopasowanych do oczekiwań zleceniodawców. Dedykowane systemy Customer Relationship Management są zoptymalizowane pod kątem szybkości działania. Oprócz tego korzysta się z nich również na urządzeniach mobilnych, dzięki wersjom dla tabletów i smartfonów. Taka technologia daje kontrolę nad danymi z każdego miejsca.

Wspomaganie zarządzania procesami sprawi, że poszczególne zadania będą wykonywane znacznie sprawniej i dokładniej. Nie można zmarnować takiego potencjału, który realnie wpływa na rozbudowywanie się marki. Wprowadzenie systemu niesie ze sobą ogromne korzyści: ułatwia gromadzenie wiedzy o klientach, usprawnia rozwiązywanie spornych sytuacji na linii klient-sprzedawca, daje możliwość przesyłania zadań pracownikom i weryfikacji ich statusów. Wszelkie pytania dotyczące usług można wysyłać drogą e-mailową. Zachęca się również do kontaktu telefonicznego.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.ulisses.pl/pl/
Dodano: 2020-08-03
Telefon: +48 62 501 54 54
Miejscowość: Kalisz
Adres: Górnośląska 69A
Kod pocztowy: 62-800

Źródła:
https://www.ulisses.pl/pl/rozwiazania/crmAutor: Ewa Dudek


Podobne Firmy

Ekoprodet
ul. 61245 Poznań, Os. Rusa 45
TreeDental
ul. 62200 Gniezno, Józefa Bilskiego 2
Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.
ul. 64400 Międzychód, Przemysłowa 2