Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!


Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Las i Ogród" Anna Dolatowska

Trawy ozdobne do ogrodu


Efektowna roślinność jest bez wątpienia dużą dekoracją każdej zielonej przestrzeni, dlatego ważne jest, by wybrać gatunki, które będą najlepsze w danym ogrodzie. Doskonałym rozwiązaniem, które sprawdzi się właściwie w każdym miejscu, są trawy ozdobne do ogrodu, jakie oferuje firma Las i Ogród. Pasują do każdej przestrzeni, charakteryzują się ciekawymi barwami, różnymi wysokościami, dzięki nim można tworzyć wyjątkowe dekoracje, które z pewnością zachwycą wszystkich domowników. Świetnie łączą się z różnymi bylinami, a także inną roślinnością, a ich efektowny wygląd potrafi nadać każdej przestrzeni ciekawy styl.

Ich dużą zaletą jest fakt, iż nie wymagają wielu zabiegów pielęgnacyjnych, ważne jest, by posadzić je w odpowiednim miejscu, które należy dobrać do wymagań danego gatunku. Są odporne na choroby oraz szkodniki, dlatego nie trzeba poświęcać im bardzo dużo czasu. Świetnie wypełniają każdą przestrzeń, a ich duża różnorodność sprawia, że każdy klient z pewnością znajdzie odpowiednie rozwiązanie dla siebie. Wyglądają zachwycająco, a odpowiednio pielęgnowane rosną bezproblemowo i wyglądają pięknie przez cały czas. Firma pomaga w doborze odpowiedniego podłoża, najlepszych gatunków, a także świadczy usługi w zakresie pielęgnacji zielonej przestrzeni. Sprowadza rośliny z różnych zakątków świata, co sprawia, że każda osoba z pewnością znajdzie odpowiednie rozwiązanie, które doskonale wkomponuje się w daną przestrzeń. Realizuje nawet nietypowe projekty wymagających klientów. 

Pióropusznik, długosz, tatarak, miskant chiński, a także szereg innych wyjątkowych roślin zachwycają swoją kolorystyką i kształtem, umożliwiają tworzenie oryginalnych koncepcji, dzięki czemu przestrzeń wygląda estetycznie i efektownie. Ważne jest, by odpowiednio chronić je przed przemarznięciem lub wyschnięciem, w czym niezbędna okazuje się odpowiednia pielęgnacja, którą można zlecić tej doświadczonej firmie. Dzięki temu z pewnością zielona przestrzeń zachwyci wszystkich atrakcyjnym wyglądem. Rośliny te wyglądają pięknie o każdej porze roku, nawet jesienią i zimą.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://www.lasogrod.com/
Dodano: 2020-08-07
Telefon: 502566999
Miejscowość: Włocławek
Adres: Sasankowa 33
Kod pocztowy: 87-800

Źródła:
http://www.lasogrod.com/trawy-ozdobne/


Podobne Firmy

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Pacewicz
ul. 85010 Bydgoszcz, Dworcowa 100
SEDYMENT
ul. 87408 Ciechocin, Elgiszewo k/Torunia 1
Wielobranżowe Przedsiębiorstwo „3D”
ul. 85079 Bydgoszcz, Kościuszki 27A