Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!


Caterin Group

Catering Kraków cennik


Co decyduje o tym, czy uczestnik imprezy lub uroczystości wyjdzie z tego spotkania zadowolony? Na pewno bardzo ważna jest ogólna atmosfera i obecność ciekawych, przyjaznych osób, ale bardzo istotny jest również poziom serwowanego jedzenia. By organizator miał pewność, że będzie ono bardzo smaczne, aromatyczne, niebanalne, a do tego elegancko podane, powinien skorzystać z usług CaterinGroup. Jest to firma, która oferuje wysokiej jakości catering w Krakowie, a cennik jej usług jest naprawdę atrakcyjny, biorąc pod uwagę stosunek kosztów do gwarantowanego profesjonalizmu.

Firma ta działa na rynku już od 2005 roku, a więc ma bardzo solidne doświadczenie, a jej pracownicy doskonale wiedzą, czego klienci oczekują po profesjonalnym i kompletnym cateringu. Jest to nie tylko przygotowanie samego jedzenia, ale terminowy dowóz go na miejsce (przy użyciu samochodu przystosowanego do bezpiecznego przewozu żywności), podanie w miłej atmosferze oraz w wyrafinowany sposób, a gdy zajdzie taka potrzeba, to nawet wynajęcie krzeseł, stołów oraz zdobiących je obrusów.

Gdy zaś chodzi o samą ofertę gastronomiczną, zawsze jest ona dopasowana do wymagań klienta. Serwowane posiłki mogą więc należeć do:

  • typowej, klasycznej i smacznej kuchni polskiej,
  • kuchni zagranicznej z każdego regionu świata, od orientalnej po śródziemnomorską,
  • dań opartych na rybach, a nawet całkowicie wegetariańskich lub wegańskich.

Firma zaznacza również, że z przyjemnością podejmie się obsługi gastronomicznej każdego wydarzenia, bez względu na to, czy będzie to drobna uroczystość rodzinna w charakterze wesela, chrzcin lub komunii, spotkanie integracyjne kadry przedsiębiorstwa lub narada biznesowa, a nawet bardzo wytworne gale i bale oraz bankiety. Podczas długo trwających spotkań serwowane dania są bardzo zróżnicowane, a między nimi podawane są przystawki lub desery. Możliwe jest oczywiście zamówienie takiej usługi w dowolnie wskazanym miejscu na terenie Krakowa oraz miejscowości ościennych, ale także w jednym z punktów gastronomicznych należących do bazy firmy.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://cateringroup.pl/
Dodano: 2020-06-27
Telefon: +48 539 963 989
Miejscowość: Kraków
Adres: Jana Pawła II 188
Kod pocztowy: 31-982

Źródła:
https://cateringroup.pl/catering/


Podobne Firmy

Zielone Tarasy
ul. 30004 Kraków, aleja Juliusza Słowackiego 64
PHU AMC A.Ciszewski & K. Śmiałek Sp.j.
ul. 32084 Mników, Mników 389
MAREK SOLARZ STUDIO MS
ul. 30348 Kraków, Chmieleniec 35