Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!


Zielone Tarasy

Sala bankietowa


Ślub stanowi bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu Młodej Pary. Przyszli nowożeńcy pragną, by ten wielki, jedyny w swoim rodzaju dzień przeszedł do rodzinnej historii i na stałe zapisał się w pamięci wszystkich biesiadników.

Pierwszym krokiem  na drodze do realizacji rzeczonego celu jest wybór odpowiedniego miejsca na wesele. dopasowanego zarówno do liczby zaproszonych gości jak i charakteru całej uroczystości. Zabytkowe, pałacowe wnętrza świetnie pasują do stylu glamour, z kolei zabawa w namiocie ustawionym na łonie natury to idealna propozycja dla wielbicieli estetyki boho.

Niezwykle interesującym „rozwiązaniem” wydaje się również sala bankietowa, na przykład w krakowskiej restauracji „Zielone Tarasy”. Dlaczego warto zwrócić uwagę właśnie na ten lokal? Przynajmniej z kilku powodów.

Po pierwsze ze względu na niezwykłą lokalizację. Obiekt znajduje się w samym centrum małopolskiej stolicy. Rozciąga się z niego zapierający dech w piersiach widok na piękne, stare kamieniczki i równie urokliwe pasma Beskidów.

Po drugie, wspomniane miejsce daje duże pole do popisu. Można je dowolnie zaaranżować według własnego gustu i pomysłu, dobierając poszczególne elementy wystroju (dekoracje, dodatki, stoły, krzesła, obrusy, zastawy stołowe, etc.). A jeśli narzeczeni nie są jeszcze do końca zdecydowani, personel służy radą i wsparciem. Pomoże stworzyć przestrzeń idealną, elegancką i spójną stylistycznie.  

Po trzecie, liczy się jedzenie. Menu restauracji jest bardzo różnorodne. Obejmuje szereg rozmaitych propozycji: mięsne, wegańskie, wegetariańskie, bezglutenowe, etc. Wszystkie potrawy są przygotowywane w oparciu o naturalne, ekologiczne, bezpieczne dla zdrowia składniki pochodzące ze sprawdzonego, zaufanego źródła. Nie zawierają żadnych sztucznych barwników. aromatów, konserwantów, itp. Kucharze przyrządzają dania zgodnie z najwyższą sztuką kulinarną. Dbają nie tylko o ich walory smakowe, ale również wizualne.

Więcej informacji na temat opisywanej oferty znajdą Państwo w Internecie.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.zielone-tarasy.eu/
Dodano: 2020-05-06
Telefon: 12 631 13 00
Miejscowość: Kraków
Adres: aleja Juliusza Słowackiego 64
Kod pocztowy: 30-004

Źródła:
https://www.zielone-tarasy.eu/o-nas/sala-weselna


Podobne Firmy

Caterin Group
ul. 31982 Kraków, Jana Pawła II 188
PHU AMC A.Ciszewski & K. Śmiałek Sp.j.
ul. 32084 Mników, Mników 389
MAREK SOLARZ STUDIO MS
ul. 30348 Kraków, Chmieleniec 35