Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!


greentex24

Szmatka z mikrofibry


Sprzątanie obiektów użyteczności publicznej czy komercyjnych jest nie lada wyzwaniem. Profesjonalne firmy sprzątające dbają nie tylko o prawidłowy przebieg takiego procesu, ale również, a może przede wszystkim, o dobór wysokiej jakości materiałów, które wykorzystują do pracy. W obiektach wielkopowierzchniowych, gdzie każdego dnia pojawia się wiele ludzi lub w szpitalach, poza koniecznością używania silnie dezynfekujących środków chemicznych, niezwykle ważne jest także zachowanie procedur związanych z używaniem akcesoriów czyszczących zgodnie z ich przynależnością do danej powierzchni.

Z pomocą przychodzi wówczas szmatka z mikrofibry, która występuje w różnych kolorach oraz strukturach. Firmy sprzątające często decydują się na korzystanie właśnie z nich ze względu na to, że bez trudu można przypisać dany kolor do konkretnej powierzchni i w ten sposób ujednolicić procedury obowiązujące całą ekipę sprzątającą. To bardzo istotne, by w obiektach komercyjnych używać odpowiednich ściereczek czy preparatów przeznaczonych do konkretnej powierzchni, co skutkuje zachowaniem odpowiedniego poziomu czystości oraz zminimalizowaniem ryzyka przenoszenia się bakterii.

Firmy te stają również przed trudnym wyzwaniem, jakim jest utrzymanie w nienagannej czystości elementów małej architektury, najczęściej chromowanych lub szklanych. Przede wszystkim wymagają one regularnego polerowania. I w tym przypadku rewelacyjnie sprawdzą się szmatki z mikrofibry, ale o gładkiej powierzchni. Wszystkie rodzaje i rozmiary ma w swojej ofercie sklep internetowy greentex24.pl, który zaopatruje zarówno firmy profesjonalne, jak i klientów indywidualnych. Tego rodzaju ścierki są bardzo trwałe, estetyczne, a utrzymywanie ich w czystości nie jest problematyczne — wystarczy pranie w szarym mydle i z powodzeniem można korzystać z nich ponownie. Wielorazowa forma i trwałość takiego rozwiązania gwarantują doskonałe korzyści finansowe, ponieważ dobrej jakości ściereczki będą użytkowane długo i efektywnie. To profesjonalna oferta, z którą warto zapoznać się już teraz.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.greentex24.pl/
Dodano: 2020-03-17
Telefon: 501 727 858
Miejscowość: Wrocław
Adres: Nyska 61a
Kod pocztowy: 50-505

Źródła:
https://www.greentex24.pl/sciereczki-z-mikrofibry-c-3_4.html


Podobne Firmy

BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje
ul. 54130 Wrocław, Horbaczewskiego 49
Kancelaria adwokacka Adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska
ul. 93213 Łódź, Kossaka 9
Lovely Baskets
ul. 56416 Twardogóra, Kmicica 8