Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!


Węgier Glass

Ekrany kominkowe


Coraz częściej właściciele mieszkań czy domów rodzinnych decydują się na montaż kominków. Trzeba przyznać, że jest to bardzo estetyczny element wnętrza, który nadaje mu odpowiedniego charakteru, ale przede wszystkim zapewnia ciepło. Bardzo ważne jest jednak zachowanie bezpieczeństwa. Odpowiednia i przede wszystkim stała kontrola przewodów kominowych oraz paleniska pozwoli zabezpieczyć się przed nieszczęśliwym wypadkiem.

 

Wybierając ekrany kominkowe, które zabezpieczą wnętrze przed płomieniami i nadmiernym nagrzewaniem, trzeba zwrócić uwagę na odporność szkła na wzrost temperatury. Odpowiednio hartowane szkło, montowane na stalowych stojakach, jakie oferuje firma Węgier Glass, to korzystna i bezpieczna ochrona kominka. Takie szkło, poddawane specjalnej obróbce, polegającej na gwałtownym ochłodzeniu tafli, sprawia, że jest ono odpornie nie tylko na wysoką temperaturę, ale także na uszkodzenia mechaniczne.

 

Oferowane przez tę firmę ekrany kominkowe mają wiele korzyści.

  • Są doskonałą barierą dla płomieni.

  • Wykonanie jest niezwykle estetyczne i dyskretne, jedynym elementem konstrukcji, jaki jest widoczny na pierwszy rzut oka to obejma stojaka.

  • Zeszlifowana konstrukcja, której rogi są zaokrąglone, zapewnia bezpieczeństwo, co jest bardzo istotne zwłaszcza w miejscach, w których mogą przebywać małe dzieci.

  • W razie uderzenia w szkło, proces hartowania gwarantuje, że tafla popęka i rozpadnie się na drobne, o tępo zakończonych krawędziach, kawałki co uchroni przed skaleczeniem.

 

Warto wspomnieć, że specjaliści z tej firmy umożliwiają wykonanie ekranów kominkowych o różnych kształtach, dzięki czemu można je dopasować do własnych potrzeb w zależności od wielkości pomieszczenia, stylistyki kominka, aranżacji wnętrza czy własnych upodobań. Fachowcy chętnie służą doświadczeniem oraz dobrą radą pomagając w doborze odpowiedniej osłonki do kominka, która zagwarantuje bezpieczeństwo, a jednocześnie estetyczne wykonanie pozwoli podkreślić piękno domowego ogniska. Trzeba też dodać, że oferowane przez te produkty można dostać w bardzo atrakcyjnych cenach.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.wegierglass.com.pl
Dodano: 2020-01-30
Telefon: +48 68 374 35 59
Miejscowość: Żary
Adres: Szklarska 39
Kod pocztowy: 68-200

Źródła:
http://www.wegierglass.com.pl/szklo-kominkowe/parawany-ekrany.htmlAutor: Adrian Szulc


Podobne Firmy

Tartak Rybojady Lidia Kapała
ul. 66320 Rybojady, Rybojady 15
Healthrepair
ul. 66400 Gorzów Wielkopolski, Matejki 45A
Francepol Sp. z o.o.
ul. 66002 Stary Kisielin, Zatorze 9