Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!

Leon Travel - wynajem autokarów

Autokary Poznań wynajem


Wyjazd grupy nawet 50 osób na dowolne wydarzenie nie stanowi problemu, odkąd istnieją prywatne firmy przewozowe. Wyjazd może odbyć się w dowolnym terminie i o każdej godzinie, w zależności od ustaleń. Bezpiecznie i wygodnie można dostać się w każdy region kontynentu. 

Firma LeonTravel wynajmuje autokary w Poznaniu. Firma świadczy wynajem pojazdów z kierowcą, który dowiezie pasażerów w dowolną lokalizację na terenie Polski lub Europy.  Posiada ponad 20 lat doświadczenia w branży transportowej. Obsługuje wycieczki krajowe i międzynarodowe, przewozy pracownicze, wyjazdy biznesowe, konferencje, kongresy, targi, imprezy firmowe, dowóz gości na wydarzenia okolicznościowe, przejazdy na lotnisko, koncerty,  wieczory panieńskie, wydarzenia sportowe, imprezy religijne, wycieczki szkolne, przewóz dzieci na basen, do kina i na kolonie. Możliwości jest tyle ile wydarzeń w życiu klientów.

Kierowcy są w pełni wyszkoleni i profesjonalni. Charakteryzuje ich odpowiedzialność, uczciwość, uprzejmość, dyskrecja. Dbają o stan techniczny aut, potrafią zaradzić problemom i usterkom, które zdarzają się na drodze oraz wezwać pomoc i transport zastępczy, jeśli będzie to konieczne. Klient może czuć się całkowicie bezpieczny, nie musi przejmować się tankowaniem, wyposażeniem apteczki, pogodą ani objazdami na trasie. 

Autokary są wyposażone w najnowsze udogodnienia, aby podróż była przyjemna i wygodna. Zadbają o to uchylane fotele o ergonomicznym kształcie, klimatyzacja, sprzęt audio - video oraz DVD/CD, dostęp do gniazdka elektrycznego, monitory telewizyjne, toaleta, minibarek z gorącymi napojami przygotowywanymi na bieżąco oraz ogrzewanie postojowe. 

Pełną ofertę i cennik można uzyskać bezpośrednio w biurze przy ul. Wieruszowskiej w Poznaniu lub telefonicznie i e-mailowo oraz przez formularz kontaktowy na stronie internetowej. Każde zlecenie wymaga bowiem odrębnej wyceny z uwzględnieniem trasy, ilości osób, czasu wyjazdu, celu podróży, samochodu. Biuro pozostaje do dyspozycji zainteresowanych od poniedziałku do piątku.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://leontravel.pl/
Dodano: 2019-12-27
Telefon: 600 370 318
Miejscowość: Poznań
Adres: Wieruszowska 10
Kod pocztowy: 60-101

Źródła:
https://leontravel.pl/


Podobne Firmy

Ekoprodet
ul. 61245 Poznań, Os. Rusa 45
TreeDental
ul. 62200 Gniezno, Józefa Bilskiego 2
Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.
ul. 64400 Międzychód, Przemysłowa 2