Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!

OSO24.PL Sylwia Rusin

OSO24.PL - Wulkanizacja 24h Wielkopolska


Każdy, kto ma problemy z ogumieniem, a chce poruszać się samochodem bez zbędnego przestoju powinien skontaktować się z firmą OSO24.  Mobilny, profesjonalny serwis opon dojedzie w każde miejsce, usuwając wszystkie usterki szybko i profesjonalnie. Usługi wulkanizacyjne świadczone są w całej Polsce, a zwłaszcza w województwie wielkopolskim.

Zakres usług wulkanizacyjnych

W ramach usług z dziedziny wulkanizacja 24 h w Wielkopolsce realizowane są między innymi:

  • serwisowanie opon,
  • wyważanie kół,
  • ustawianie zbieżności,
  • prostowanie felg,
  • pompowanie kół azotem,
  • programowanie i wymiana czujników ciśnienia.

Doświadczeni wulkanizatorzy doskonale wiedzą o tym, że złapanie gumy podczas jazdy samochodem nie jest przyjemne. Zdarzenie takie może mieć miejsce w najmniej odpowiednim momencie. Dlatego właśnie uruchomili mobilne usługi odnośnie serwisowania opon i wulkanizacji. Niezależnie od tego, w jakim mieście pojawią się problemy z ogumieniem - dotrą pod wskazany adres i zajmą się wszystkim. Kierowca będzie mógł bez przeszkód kontynuować jazdę.  

Profesjonalna opieka nad ogumieniem

Decydując się na skorzystanie z oferty mobilnego serwisu, klienci mogą liczyć na profesjonalną opiekę nad ogumieniem. Kadra pracowników pojawia się na miejscu awarii, wykorzystując wyłącznie sprawdzone metody pracy. Usterka jest usunięta bardzo szybko, co ma znaczenie zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. Usługi wulkanizacyjne dotyczą samochodów osobowych, ciężarowych oraz pojazdów specjalistycznych. W branży wulkanizacji na terenie Wielkopolski ważne jest nowoczesne oprzyrządowanie do obsługi ogumienia do rozmiaru 51 cali. Naprawa felg dotyczy modeli stalowych i aluminiowych. Prostowanie, spawanie i renowacja odbywają się bezzwłocznie, tuż po pojawieniu się u klienta lub w miejscu, w którym doszło do awarii. Wszystkie naprawy traktowane są jako naprawy pilne i odbywają się w trybie bieżącym. Klienci, którzy nie mogą sobie pozwolić na zastój w pracy, doceniają to szczególnie. Mogą od razu wykonywać obowiązki zawodowe.

 

 

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.oso24.pl/
Dodano: 2019-11-20
Telefon: 800 502 501
Miejscowość: Poznań
Adres: Dąbrowskiego 742
Kod pocztowy: 60-451

Źródła:
https://www.oso24.pl/


Podobne Firmy

Ekoprodet
ul. 61245 Poznań, Os. Rusa 45
TreeDental
ul. 62200 Gniezno, Józefa Bilskiego 2
Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.
ul. 64400 Międzychód, Przemysłowa 2