Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!

2Koła & Ski

2Koła & Ski - Rowery męskie Poznań


Od jakiegoś czasu wycieczki rowerowe znowu są w modzie. Widać to choćby po ilości  sklepów rowerowych, które znowu przeżywają swój renesans. Ludzie zabierają rowery na wczasy, a ponadto m.in.:

  • jeżdżą na przejażdżki za miasto,
  • jeżdżą rowerami do pracy,
  • uprawiają sporty rowerowe.

Wybierając rower, każdy kieruje się innymi kategoriami. Kobiety najczęściej zwracają uwagę na wygląd roweru i to, żeby był wygodny. Mężczyźni natomiast zwracają uwagę na funkcjonalność roweru i jego wyposażenie. Rower wszak nie może się popsuć w drodze do pracy, czy też podczas treningu. Wysokiej jakości rowery męskie w Poznaniu oferuje sklep rowerowy 2Koła & Ski. Jest to specjalistyczny sklep z rowerami i akcesoriami narciarskimi. Sklep świadczy też usługi serwisowe. W bogatym katalogu produktów są rowery renomowanych firm, m.in. Kellys czy Merida. Nie wiedzą Państwo, jaki rower wybrać? Pracownicy polecanego sklepu dobiorą rower, odpowiadający Państwa preferencjom. Pomogą też dobrać odpowiednie akcesoria i niezbędne dodatki do bezpiecznej jazdy.

W ofercie są rowery górskie, crossowe, trekkingowe i miejskie. W zależności od przeznaczenia rower musi spełniać różne kryteria. Rower górki musi być wytrzymały i odporny na warunki pogodowe oraz terenowe. Jeździ się nim wszak po górach o różnej nawierzchni. Rower powinien mieć wzmocnioną ramę i szerokie opony. Powinien mieć dobrą przyczepność i umożliwiać komfortową jazdę po nierównej powierzchni. Pozycja rowerzysty powinna być obniżona nad kierownicą. Sprzyja to szybkim manewrom i błyskawicznemu przyspieszeniu.

Rower miejski powinien być szybki, żeby bez problemów móc dojechać do pracy czy na zakupy. Ma on poziomą ramę, na której można zamontować różne akcesoria, np. torbę czy bidon. Rowery crossowe są jednośladami uniwersalnymi. Są idealne do jazdy po mieście, na wypady za miasto i do lasu. Wyróżnia je lekka konstrukcja i napęd o szerokim zakresie przełożeń. Ma zazwyczaj grubsze opony.

Na długie podróże po zróżnicowanym terenie warto wybrać rower trekkingowy. Jest on wyposażony w długie błotniki, oświetlenie i bagażnik oraz dzwonek. Idealny rozmiar kół to 28 cali

Każdy z pewnością wybierze rower na miarę swoich oczekiwań i potrzeb.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://2kola.net.pl/
Dodano: 2019-11-04
Telefon: 618125932
Miejscowość: Suchy Las / Poznań
Adres: Szkolna 56
Kod pocztowy: 62--00

Źródła:
https://2kola.net.pl/54-rowery-meskie


Podobne Firmy

Ekoprodet
ul. 61245 Poznań, Os. Rusa 45
TreeDental
ul. 62200 Gniezno, Józefa Bilskiego 2
Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.
ul. 64400 Międzychód, Przemysłowa 2