Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!


Beauty-Art

Beauty-Art • Kurs profesjonalnego makijażu Warszawa


Makijaż wykorzystuje się w wielu sferach życia. Oczywiście najczęściej wykonuje się go w domowym zaciszu przez Panie, które chcą podkreślić swoją urodę. Jednak często podczas rutynowych czynności można dopatrzyć się wielu nieprawidłowości, począwszy od złego dobrania produktu do cery, skończywszy na nieprawidłowym nałożeniu podkładu. W szkole BEAUTY-ART każda zainteresowana osoba uczy się nie tylko podstawowej pracy z modelką, ale również realizacji wyjątkowych zleceń, które mogą opierać się np. o charakteryzację filmową lub teatralną. Kurs profesjonalnego makijażu w Warszawie pozwoli na rozwijanie swoich umiejętności, zdobywanie doświadczenia oraz niezbędnych informacji o prawidłowej realizacji makijażu.

Osoby, które nauczają podczas kursów są specjalistami w swojej dziedzinie, dlatego zajęcia są bardzo ciekawe i pełne wiedzy merytorycznej. Oprócz przekazania zdobytych umiejętności można również liczyć na wsparcie przy różnego rodzaju projektach, które są tworzone dla kursantów. Pozwoli to na szlifowanie już zdobytych praktyk w realnych współpracach np. reklamowych.

Kursy profesjonalnego makijażu realizowane są zawsze z pomocą najlepszych kosmetyków, które stosuje się podczas prac z modelkami, aktorami. Dzięki temu już podczas zajęć będzie można nauczyć się nanoszenia takich produktów kosmetycznych. Warto również wspomnieć, że późniejsi absolwenci szkoły pracują dla renomowanych firm kosmetycznych, telewizji, czasopism kobiecych, świata mody i reklamy oraz na potrzeby show-biznesu. Daje to naprawdę spore możliwości rozwijania swoich umiejętności i poszerzania wiedzy z zakresu stylizacji. Taka szkoła jest nie tylko potrzebna osobom początkującym, ale nawet tym, które pracowały już w zawodzie. Ciągle zmieniające się trendy i nowości rynkowe wywołują konieczność aktualizowania swojej wiedzy. Dlatego akademia pragnie zachęcić do zapoznania się z dedykowaną propozycją usługową realizowaną nie tylko na terenie Warszawy, ale również innych miast w Polsce. W razie jakichkolwiek pytań warto kontaktować się z biurem.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://beautyart.pl/
Dodano: 2019-09-13
Telefon: 22 416 62 92
Miejscowość: Warszawa
Adres: Zgoda 13
Kod pocztowy: 00-012

Źródła:Podobne Firmy

BISTROKEN
ul. 02797 Warszawa, Aleja Komisji Edukacji Narodowej 48
Rehatrainers
ul. 02777 Warszawa, Ciszewszkiego 15
PSYCHE.EXPERT Katarzyna Kowalska
ul. 05505 Nowe Wągrodno, Główna 48b