Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!

Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.

Brodziki prostokątne Schedpol


Decydując się na zakup nowego wyposażenia do łazienki, coraz więcej osób zwraca uwagę na jakość produktu, a nie tylko na jego cenę. Ważny staje się wygląd przedmiotu, a także jego funkcjonalność. Polacy chętnie zwracają również uwagę na zastosowanie nowych technologii, wyróżniających asortyment na tle konkurencji. Produkty polskiego producenta, firmy Schedpol odpowiadają na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów, charakteryzują się wytrwałością materiału, nowoczesnością, a także innowacyjnością. Firma specjalizuje się w wyposażeniu łazienki (brodziki, wanny, zabudowy, odpływy, akcesoria), dostarcza także niektóre narzędzia budowlane wspierające prace remontowe między innymi w tym pomieszczeniu.

Prostokątne brodziki z serii Schedline produkowane są w trzech wariantach: 

  • STANDARD,
  • STABILSOUND®,
  • STABILSOUND PLUS®.

Możesz je zobaczyć na stronie https://www.schedpol.pl/wyposazenie-lazienek/brodziki/prostokatne/.

Firma udziela wieloletniej gwarancji, odpowiednio na 5, 10 i 15 lat. Dostępne są w różnych rodzajach, kolorach i wielkościach, od wymiarów 70x100cm do 90x140cm.

Najważniejszym atutem brodzików jest wykorzystana do ich produkcji technologia Stabilsound. Dzięki temu produkty z tej serii mogą być zamontowane na posadzce, a także mogą być w nią wpuszczone, co sprawia, że zwykła łazienka szybko zmienia się w niecodzienny pokój kąpielowy.

Dodatkowo technologie Stabilsound® oraz Stabilsound Plus® zapewniają wiele korzyści podczas codziennego użytkowania, sprawiając, że nawet najkrótszy prysznic staje się prawdziwą przyjemnością. W ofercie asortymentu z serii Schedline znajdują się brodziki prostokątne wzbogacone  o wypełnienia stabilizująco-wygłuszające (redukują hałas spadającej wody aż o 40%), a także zintegrowane podbudowy, zwiększające komfort i bezpieczeństwo korzystania. Dzięki zastosowanej termoizolacji powierzchnia brodzika dłużej pozostaje ciepła. Produkty spełniają także wszystkie normy polskie oraz europejskie.

Każdy, kto planuje w niedalekiej przyszłości zmienić wyposażenie w łazience i zależy mu przy tym na solidnych, nowoczesnych i niecodziennych produktach, powinien zapoznać się z całym asortymentem firmy.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.schedpol.pl/
Dodano: 2019-07-19
Telefon: 95 750 51 50
Miejscowość: Międzychód
Adres: Przemysłowa 2
Kod pocztowy: 64-400

Źródła:
https://www.schedpol.pl/wyposazenie-lazienek/brodziki/prostokatne/Autor: Adrian Szulc


Podobne Firmy

Ekoprodet
ul. 61245 Poznań, Os. Rusa 45
TreeDental
ul. 62200 Gniezno, Józefa Bilskiego 2
2Koła & Ski
ul. 62-002 Suchy Las / Poznań, Szkolna 56