Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!


KDME Maciej Zaremba

http://www.mzlaser.pl/ • Gięcie blachy śląskie


Podczas przygotowywania elementów konstrukcyjnych, niezwykle ważna jest oszczędność. Kiedy zachodzi potrzeba zmiany plastycznego kształtu, ważne żeby proces ten wiązał się z brakiem strat w materiale. Takie profesjonalne gięcie blachy w województwie śląskim oferuje firma MZLASER. To, co wyróżnia przedsiębiorstwo, to dokładność wykonywanej pracy, jej wydajność oraz fakt, że surowiec nie zmienia swojej objętości. 

Olbrzymią zaletą oferty jest maksymalna precyzja przeprowadzanych czynności. Oznacza to stuprocentową powtarzalność, czyli możliwość uzyskania takiego samego zgięcia na wszystkich kawałkach materiału. Nie będą one się od siebie różnić nawet najdrobniejszymi odchyleniami. Jest to możliwe dzięki stosowaniu najlepszych i w pełni nowoczesnych pras krawędziowych, które pochodzą od wiodących producentów. Duży wpływ na tak detaliczny przebieg prac mają również umiejętności operatorów. W firmie pracuje wykwalifikowana kadra specjalistów, którzy mogą poszczycić się wieloletnim doświadczeniem. Atutem jest wykorzystywanie technologii CNC, która znacznie usprawnia pracę i pozwala osiągnąć jeszcze bardziej dokładne efekty.

Polega ona na komputerowym sterowaniu urządzeniami. To właśnie dlatego możliwe jest wykonywanie tak dokładnych gięć. Wyeliminowane zostaje bowiem ryzyko błędu ludzkiego, który może wynikać np. ze zmęczenia operatora, jego kłopotów ze wzrokiem czy niestabilnością rąk. Zautomatyzowanie procesu wolne jest od takich niepożądanych czynników i umożliwia uzyskanie idealnie precyzyjnego efektu. 

Propozycja wykonania usługi kierowana jest głównie do kontrahentów działających w obrębie województwa śląskiego. Klienci chwalą przede wszystkim profesjonalny przebieg zlecenia oraz dotrzymywanie terminów. Z uznaniem spotykają się także atrakcyjne ceny. Oferta dotyczy obróbki różnych rodzajów blach. Może to być stal węglowa lub nierdzewna, a także aluminium. Arkusze przyjmowane do wyginania mogą osiągać długość nawet do 320 cm. Ich grubość może być z kolei rozmaita w zależności od materiału i waha się w przedziale od 3 do 6 mm. 

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://www.mzlaser.pl/
Dodano: 2019-06-15
Telefon: + 48 32 7241564
Miejscowość: Bestwina
Adres: Podkępie 4
Kod pocztowy: 43-512

Źródła:
http://www.mzlaser.pl/giecie-krawedziowe/


Podobne Firmy

Netpaka.eu
ul. 42700 Lubliniec, Powstańców Śląskich 54
GREENHOUSE SERVICE S.C.
ul. 42700 Lubliniec, Kasztanowa 12
SiApre
ul. 42520 Dąbrowa Górnicza, Oświecenia 4