Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!


SUPERPOOLS

Czym jest skimmer?


Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak utrzymać czystość wody w swoim basenie czy oczku wodnym bez nieustannego ręcznego oczyszczania? Rozwiązaniem może być urządzenie znane jako skimmer, stosunkowo proste w konstrukcji i niezwykle skuteczne w akcji. Dziś przybliżymy Ci, czym jest to urządzenie i jak może ono odmienić codzienną pielęgnację Twojego zbiornika wodnego.

Czym jest skimmer?

To urządzenie filtracyjne montowane w basenach ogrodowych oraz przydomowych oczkach wodnych, którego głównym zadaniem jest usuwanie zanieczyszczeń unoszących się na powierzchni wody. Dzięki niemu można cieszyć się krystalicznie czystą wodą bez liści, owadów czy pyłu.

Skimmery są bardzo proste w obsłudze. Wykorzystują ruch wody, by wciągać do siebie pływające na powierzchni zanieczyszczenia. W ten sposób są one zbierane w specjalnej komorze, co ułatwia ich późniejsze usunięcie. Użytkownik musi jedynie regularnie opróżniać pojemnik na brud, ale jest to znacznie mniej czasochłonne niż ręczne czyszczenie całej powierzchni zbiornika.

Zalety skimmera

Główną zaletą jest automatyzacja procesu czyszczenia, przyczyniająca się do oszczędności czasu i energii. Ponadto skimmer pozwala na nieustanną filtrację wody, co zapewnia jej stałą cyrkulację i utrzymanie odpowiedniego poziomu czystości. Dzięki regularnemu usuwaniu dużych zanieczyszczeń basen jest mniej podatny na rozrost alg oraz gromadzenie się w nich bakterii — to szczególnie ważne w przypadku wód stojących.

Pamiętaj, że skimmer jest elementem nie tylko praktycznym, ale również wpływającym na zdrowie i bezpieczeństwo osób korzystających z basenu. Zainwestowanie w dobrej jakości tego typu urządzenie to pewność, że woda będzie czysta i bezpieczna do pływania przez cały sezon letni.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://superpools.pl/
Dodano: 2024-02-16
Telefon: 77 550 59 65
Miejscowość: Opole
Adres: Wrocławska 255
Kod pocztowy: 45-960

Źródła:
https://superpools.pl/baza-wiedzy/czym-jest-skimmer/


Podobne Firmy

AZTECH
ul. 47220 Kędzierzyn Koźle, Powstańców 70
K2-dzwig
ul. 48304 Nysa, Nowogródzka 6
I-VITA Sklep Przepis Na Zdrowie
ul. 49300 Brzeg, Pierwszej Brygady 40