Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!


Naukaplywania.pl

Nauka pływania dla niemowląt w Warszawie — którą szkołę wybrać?


Trudno znaleźć zajęcia dodatkowe dla kilkumiesięcznych niemowląt. A to właśnie w tym okresie zarówno matkom, jak i maluchom przydałby się jakiś pomysł na wspólne spędzanie czasu. Jak się okazuje, w lekcjach pływania mogą uczestniczyć dzieci już od około 3. miesiąca życia. To doskonałe ćwiczenia wpływające na rozwój oraz zacieśniające więź z rodzicem. Najważniejsze, aby wybrać odpowiednią szkołę pływania, która jest sprawdzona i chętnie polecana przez dotychczasowych kursantów. Najlepiej, by lekcje odbywały się w niewielkich grupach pod okiem doświadczonego instruktora.

Na stronie dostępnej pod adresem naukaplywania.pl można zapoznać się z ofertą warszawskiej szkoły prowadzącej zajęcia dla dzieci i dorosłych. W Warszawie nauka pływania dla niemowląt jest prowadzona na basenach zlokalizowanych niemal w każdej dzielnicy, w tym m.in. na Mokotowie, Śródmieściu, Woli czy Żoliborzu. Dokładne adresy i terminy proponowanych lekcji można znaleźć na stronie. Tam też udostępniono liczne opinie klientów. Zapisy są prowadzone przez cały rok. Doświadczeni i przeszkoleni instruktorzy z odpowiednim podejściem do maluchów dbają przede wszystkim o bezpieczeństwo i komfort zajęć. Co ważne, wszystkie nieobecności kursantów są odrabiane. Zapisy odbywają się online.

Od jakiego wieku najlepiej zacząć naukę pływania?

Najlepszym okresem na zapisanie dziecka do szkoły pływania jest czas pomiędzy 3 a 6 miesiącem życia. To właśnie wtedy maluch ma już dobrze wykształcony układ odpornościowy oraz, co ważne potrafi samodzielnie trzymać prosto główkę. Uczęszczanie na basen daje wiele korzyści związanych z poprawą zdrowia, kondycji i samopoczucia oraz rozwojem fizycznym. Najlepiej, aby pociecha już od najmłodszych lat oswajała się z wodą i zdobywała potrzebne umiejętności pływackie.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://naukaplywania.pl
Dodano: 2023-12-27
Telefon: + 48 22 599 45 47
Miejscowość: Warszawa
Adres:
Kod pocztowy: -

Źródła:
https://naukaplywania.pl/nauka-plywania-dla-niemowlat/


Podobne Firmy

BISTROKEN
ul. 02797 Warszawa, Aleja Komisji Edukacji Narodowej 48
Rehatrainers
ul. 02777 Warszawa, Ciszewszkiego 15
PSYCHE.EXPERT Katarzyna Kowalska
ul. 05505 Nowe Wągrodno, Główna 48b