Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!


Moto Handel Wojciech Nowociński

Kiedy skup aut w Gdańsku to dobre rozwiązanie?


Osoby chcące sprzedać swój samochód mają do wyboru kilka możliwości. To próba sprzedaży na własną rękę, czyli szukanie nabywcy poprzez ogłoszenia, wstawienie pojazdu do komisu samochodowego lub oddanie go na skup. Ta ostatnia opcja jest często stosowana niechętnie, traktowana jako ostateczność, tymczasem jest to spory błąd.

Niechęć do odsprzedawania pojazdów skupom wynika głównie z tego, że proponowane przez takie podmioty ceny są niskie. Większość osób zaś, jeśli nie wszystkie, liczy, że uda się sprzedać pojazd za dobrą sumę, a nawet na tym zarobić. Niestety, jest to bardzo trudne, zwłaszcza w obecnych realiach, kiedy to w Polsce jest mnóstwo świetnych, zadbanych i tanich aut używanych z zagranicy. Poza tym warto pamiętać, że prywatnego nabywcy nie znajduje się z dnia na dzień, a to może być problem dla osób potrzebujących sprzedać auto pilnie, czy to ze względu na potrzebę uzyskania gotówki, czy np. zwolnienia miejsca parkowania na nowy pojazd. Trzeba też mieć świadomość tego, że auto bardzo szybko traci na wartości, a jeśli przy tym nie jest garażowane, może niszczeć - dotyczy to także pojazdów stojących w komisach, dlatego nie zawsze opłaca się korzystać z tego rozwiązania. Kontaktując się zaś z firmą Moto Handel Wojciech Nowociński, prowadzącą skup aut w Gdańsku, można mieć pewność, że niezwłocznie sprzeda się jej swoje auto. Wynika to z faktu, że firma jest zainteresowana wszystkimi pojazdami - nikt nie spotka się z odmową ze względu na stan auta, jego rocznik czy jakiekolwiek inne kwestie, gdyż kupowane są nawet pojazdy stare, zniszczone i powypadkowe.

Sprzedaż samochodu do skupu ma też tę ważną zaletę, że nie trzeba go w żaden sposób przygotowywać. Chcąc sprzedać auto prywatnemu nabywcy, trzeba je umyć i zadbać o nie tak, by wyglądało na nowsze i sprawniejsze, a nawet wykonać pewne naprawy, co oznacza dodatkowy koszt. Specjaliści z firmy potrafią ocenić samochód i jego prawdziwą wartość niezależnie od tego, czy jest czysty, czy brudny, nie zważają na takie detale jak zniszczona tapicerka czy skorodowane felgi, nie trzeba zatem starać się ukazać pojazdu w lepszym świetle - i tak można liczyć na sprawiedliwą wycenę.

Na pewno zatem sprzedaż auta temu przedsiębiorstwu to najlepsze rozwiązanie zawsze wtedy gdy szczególnie liczy się czas - a także kiedy ma się mało atrakcyjny pojazd.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://skupaut-pomorskie.pl/
Dodano: 2023-11-14
Telefon: 888 888 044
Miejscowość: Rumia
Adres: Obrońców Westerplatte 25
Kod pocztowy: 84-230

Źródła:
https://skupaut-pomorskie.pl/skup-aut-gdansk/


Podobne Firmy

Helena Kuldanek Domy Wczasowe - Usługi Transportowe
ul. 84104 Jastrzębia Góra, Górna 3
Agroturystyka Koziołkowo
ul. 83430 Stara Kiszewa, Bartoszylas 43B
TSLine
ul. 81336 Gdynia, Indyjska 13