Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!


Usługi Informatyczne SZANSA Sp. z o.o.

Programy CAD — który wybrać?


Nowoczesne oprogramowania inżynierskie znacznie ułatwiają i przyspieszają realizację codziennych obowiązków w pracy. Programy CAD są stosowane zarówno w dużych przedsiębiorstwach, jak i firmach jednoosobowych. Na rynku można znaleźć sporo propozycji, dlatego wybór jednego systemu może być nie lada wyzwaniem.

Przed wykupieniem licencji na jeden z programów typu CAD warto zwrócić uwagę na kilka istotnych kryteriów, takich jak m.in.:

  • dopasowanie oprogramowania do rodzaju używanych plików (m.in. DWG, DXF) oraz sprzętu (laptop, komputer stacjonarny),
  • poziom zaawansowania użytkowników (osoby początkujące powinny zdecydować się na system, który jest prosty i intuicyjny w obsłudze),
  • zakres dostępnych funkcji (z opcją dopasowania do indywidualnych potrzeb),
  • możliwość łączenia się z innymi programami oraz wgrywania dodatkowych narzędzi,
  • cena i forma płatności (warto sprawdzić, czy jest to jednorazowy koszt zakupu, czy też konieczne jest regularne odnawianie licencji),
  • wsparcie techniczne zapewnione ze strony producenta.

Na stronie zwcad.pl przedstawiono ofertę bazowego programu do projektowania ZWCAD z funkcjami rysowania, edycji oraz drukowania. Klienci znajdą również inne ciekawe wersje oprogramowania, w tym ZWCAD Architecture oraz ZWCAD Mechanical. Osoby zainteresowane zakupem mogą najpierw przetestować oprogramowanie, dzięki dostępowi do 30-dniowej bezpłatnej wersji próbnej. Klienci ponoszą jednorazowy koszt i zyskują wieczystą licencję wraz z możliwością aktualizowania systemu do najnowszych wersji. Firma zapewnia pomoc techniczną oraz dostarcza certyfikat legalności ZWCAD. Co ważne, proponowane oprogramowanie jest w pełni kompatybilne z innymi systemami do obsługi CAD dostępnymi na rynku. 

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.zwcad.pl
Dodano: 2023-09-30
Telefon: 33 307 01 95
Miejscowość: Bielsko-Biała
Adres: Chryzantemowa 5
Kod pocztowy: 43-300

Źródła:
https://www.zwcad.pl/jak-wybrac-program-cad.html


Podobne Firmy

Netpaka.eu
ul. 42700 Lubliniec, Powstańców Śląskich 54
KDME Maciej Zaremba
ul. 43512 Bestwina, Podkępie 4
GREENHOUSE SERVICE S.C.
ul. 42700 Lubliniec, Kasztanowa 12