Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!


MASTER Parkiet

Papier ścierny do cykliniarki i inne akcesoria do renowacji parkietu


Drewniane powierzchnie są bardzo cenione w aranżacji wnętrz - nie zmienia się to mimo pojawiania się nowych trendów oraz wprowadzania do użytku kolejnych materiałów. Szczególnie cenione są drewniane podłogi i parkiety, przez wiele osób postrzegane jako luksusowe, także ze względu na stosunkowo wysokie ceny takich wykończeń. Warto jednak wiedzieć, że w ostatecznym rozrachunku takie inwestycje są w pełni opłacalne, a to dlatego, że tego rodzaju powierzchnie są bardzo trwałe, znacznie trwalsze niż np. plastikowe, drewnopodobne panele, które trzeba wymieniać nawet co kilka lat.

Jeśli drewno jest odpowiednio pielęgnowane, może wyglądać jak w dniu wykończenia podłogi przez wiele lat, potem zaś, kiedy ślady użytkowania się na nim pojawią, co jest zupełnie naturalne i nieuniknione, można powierzchnię odnowić, a co więcej, możliwe jest wykonywanie takich prac nawet kilkakrotnie - zwłaszcza jeśli podłoga jest wykonana z grubego drewna. Cyklinowanie polega na zeszlifowaniu wierzchniej, zniszczonej warstwy drewna, dzięki czemu odsłania się gładką powierzchnię. Potem wystarczy ją odpowiednio wykończyć, by podłoga czy parkiet znów wyglądały jak nowe.

Niektóre osoby, mając odpowiednią wiedzę, decydują się na samodzielne wykonanie takich prac. Potrzebne jest wówczas zaopatrzenie się w odpowiednie akcesoria, jak szlifierka do szlifowania wierzchniej warstwy drewna czy papier ścierny do usuwania starych powłok - lakieru czy bejcy. Najlepiej jednak, wzorem specjalistów, zastosować cykliniarkę i papier ścierny do cykliniarki, przy czym obecnie w użytku znajdują się cykliniarki bezpyłowe, powodujące znacznie mniejsze zapylenie podczas prac, co skutkuje mniejszym bałaganem.

Chcąc powierzyć takie zadanie profesjonalistom, co jest na pewno dobrym rozwiązaniem kiedy nie ma się dostatecznej wiedzy i umiejętności, a efekt ma być zachwycający, można skorzystać z oferty ze strony sklep.masterparkiet.com.pl. Pasjonaci drewna na temat jego odnawiania i pielęgnacji wiedzą wszystko, a wykonywane przez nich cyklinowanie przeprowadzane jest bardzo sprawnie.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://sklep.masterparkiet.com.pl/
Dodano: 2023-09-29
Telefon: 509 358 604
Miejscowość: Warszawa
Adres: Adama Mickiewicza 65
Kod pocztowy: 01-625

Źródła:
https://sklep.masterparkiet.com.pl/pl/c/Materialy-scierne/49


Podobne Firmy

BISTROKEN
ul. 02797 Warszawa, Aleja Komisji Edukacji Narodowej 48
Rehatrainers
ul. 02777 Warszawa, Ciszewszkiego 15
PSYCHE.EXPERT Katarzyna Kowalska
ul. 05505 Nowe Wągrodno, Główna 48b