Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!


Magdalena Maluje

Czy warto umówić się na profesjonalny makijaż ślubny w Koszalinie?


Własny ślub to najlepsza w życiu okazja do tego, by ziścić swoje marzenie o wyglądaniu jak księżniczka albo gwiazda Hollywood. W tym dniu wszystko jest dozwolone, można postawić nawet na makijaż, jakiego nie nałożyłoby się w innej sytuacji, na przykład mocno zdobiony czy błyszczący, z mocnym podkreśleniem oczu czy ust. Jednocześnie musi być on bardzo trwały, by przetrwał ewentualne łzy wzruszenia, a potem szaloną zabawę - oraz perfekcyjnie wyglądać na zdjęciach.

Ponieważ wszystko to bardzo trudno jest sobie zapewnić samodzielnie, zarówno z braku umiejętności, wiedzy i wprawy, jak i dostępu do naprawdę dobrych oraz trwałych kosmetyków, zdecydowana większość panien młodych decyduje się skorzystać z fachowych usług. Oczywiście idealnie jest wcześniej wykonać w salonie makijaż próbny, by przekonać się, w czym wygląda się dobrze i tak samo czuje. Samopoczucie jest bardzo ważne, nawet marząc o danym makijażu, jakiego nigdy się nie nosiło, może się okazać, że wcale nie jest odpowiednim wyborem, a w dniu ślubu wszystko musi być idealne - na czele z samopoczuciem panny młodej. Poza tym z tego dnia zwykle pozostają pamiątki w postaci licznych zdjęć i filmów, tym bardziej zatem wygląd musi być perfekcyjny.

Mając to na uwadze, warto nie tylko skorzystać z profesjonalnych usług, ale też wybrać je naprawdę dobrze, nieprzypadkowo. Piękny makijaż ślubny w Koszalinie wykonuje się w salonie Magdalena Maluje, o czym można przekonać się, zaglądając na jego stronę internetową. Są tam zaprezentowane zdjęcia z metamorfoz klientek, pokazujące, jak bardzo makijaż może zmienić i upiększyć kobietę.

Oczywiście specjalistka zawsze bierze pod uwagę oczekiwania swych klientek. Jedne panie chcą w dniu swojego ślubu być umalowane mocniej i wyraziście, inne zaś - wyglądać delikatnie i promiennie. Makijaż ten wykonywany jest też w taki sposób, by podkreślać najpiękniejsze partie twarzy klientki, a jednocześnie maskować ewentualne defekty, jak choćby złe proporcje czy niedoskonałości skóry. Możliwe jest prawdziwe modelowanie twarzy - kości policzkowych, oczu czy kształtu ust.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://magdalenamaluje.pl/
Dodano: 2023-09-14
Telefon: 696 807 810
Miejscowość: Koszalin
Adres: Wąwozowa 28
Kod pocztowy: 75-399

Źródła:
https://magdalenamaluje.pl/makijaz-okolicznosciowy/Autor: Ewa Dudek


Podobne Firmy

Averto Sp. z o. o.
ul. 70-433 Szczecin, Śląska 32a
Partner-spedycja
ul. 73110 Stargard, Warowna 9
Averto Sp. z o. o.
ul. 70-433 Szczecin, Śląska 32a