Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!

BTB Paweł Kołata, Antykwariat SOBIESKI Paweł Kołata

Jakie są zalety korzystania z zasobów antykwariatu działającego online?


W dobie komputeryzacji i internetu nie ma już potrzeby przemierzania dużych odległości, aby znaleźć się w miejscu pełnym cennych książek z różnych dziedzin, pochodzących nie tylko z okresu międzywojennego, ale nawet ze wcześniejszych wieków. Takimi miejscami są antykwariaty internetowe, gdzie można kupić wiele niezwykle rzadkich pozycji książkowych mających ogromną wartość rynkową. Takie miejsce to raj dla kolekcjonerów, literaturoznawców i innych osób kochających książki. Czym zajmują się współczesne antykwariaty? Oferta współpracy wielu z nich jest naprawdę bogata!

Od ponad 20 lat działa na rynku bibliofilskim Antykwariat Sobieski. Jest to firma z tradycjami, zajmująca się nie tylko sprzedażą unikatowych pozycji naukowych, beletrystycznych, encyklopedii czy książek o tematyce społecznej. Wszystkie dostępne są w zasobach internetowych. Wiele z nich zostało wydanych w okresie międzywojennym, ale są również egzemplarze z wieków XVIII i XIX. Każdy z nich został starannie opisany zarówno co do renowacji, jak i stanu, w jakim książka się znajduje. Na życzenie nabywcy sklep wystawia certyfikat autentyczności

Dzięki takim miejscom można bez wychodzenia z domu znaleźć wiele wspaniałych pozycji, które będą stanowiły ozdobę każdego księgozbioru. Antykwariat działający online ma w swoich zasobach wiele pierwszych wydań książek współczesnych autorów, takich jak Stephen King czy uwielbiany przez wielu Andrzej Sapkowski. Pierwsze wydanie jego "Wiedźmina" i innych dzieł w luksusowej oprawie ze skóry i certyfikatem autentyczności może być wspaniałym nabytkiem lub prezentem dla fana twórczości tego autora i ozdobą domowej biblioteki.

Aby poznać cały asortyment, warto odwiedzić stronę tej wyjątkowej księgarni, w której poza książkami z różnych okresów historycznych, są również:

  • czasopisma,
  • grafika,
  • komiksy,
  • mapy i widoki.

Szukając określonej pozycji, można zwrócić się do personelu antykwariatu, który chętnie pomoże w jej odnalezieniu. 

Firma ta zatrudnia doskonałych fachowców-introligatorów, którzy wszystkie prace wykonują ręcznie, z niezwykłym zaangażowaniem, starannością oraz miłością do książek i swojego zawodu. Potrafią przywrócić świetność pozycjom mocno nadszarpniętym zębem czasu i historii, wśród których jest mnóstwo niezwykle rzadkich, a często unikatowych egzemplarzy, poszukiwanych przez bibliofilów, kolekcjonerów, językoznawców czy filologów. 

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://antyksobieski.pl/
Dodano: 2023-07-25
Telefon: 609772993
Miejscowość: Godzisze Małe
Adres: Zadowicka 53A
Kod pocztowy: 62-872

Źródła:
https://antyksobieski.pl/


Podobne Firmy

Ekoprodet
ul. 61245 Poznań, Os. Rusa 45
TreeDental
ul. 62200 Gniezno, Józefa Bilskiego 2
Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.
ul. 64400 Międzychód, Przemysłowa 2