Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!


poprostulazienki.pl

Radaway Glass Cleaner - skuteczny sposób na kabiny prysznicowe lśniące czystością


Łazienka to pomieszczenie, które powinno lśnić czystością, nie tylko dlatego, by jego odbiór był przyjemny. W wilgotnym i ciepłym środowisku istnieje szczególne ryzyko rozwoju bakterii, grzybów i pleśni, dlatego trzeba dokładnie czyścić wszelkie powierzchnie. Czasami jest to utrudnione, przede wszystkim jeśli chodzi o niełatwe do usunięcia zacieki z mydła oraz wody - zwłaszcza gdy jest ona twarda, co ma miejsce nie tylko w miastach. Kluczem do skutecznego i łatwego działania jest sięgnięcie po odpowiednie środki.

Zmorą osób sprzątających łazienki są zwłaszcza zacieki na kabinach prysznicowych, nieraz zniechęcające do ich posiadania, tym bardziej że jeśli nie usuwa się ich często, mogą z czasem utrwalić się i całkowicie odebrać urok szklanym lub wykonanym z tworzywa ściankom. Rozwiązaniem wbrew pozorom nie jest mycie i osuszanie ścian po każdym prysznicu, zwłaszcza że byłoby to bardzo czasochłonne. Kluczem jest znalezienie dobrego środka, który usunie zarówno świeże zabrudzenia, jak i nieco utrwalone. Wiele osób w tym celu sięga po domowe mieszanki octu i wody, ale wadą takiego rozwiązania jest zwłaszcza zapach. Poza tym nieraz istnieje obawa, że dość agresywna substancja zmatowi szkło bądź zniszczy tworzywo. Lepszym wyborem będzie zatem dostępny na stronie poprostulazienki.pl środek do czyszczenia kabin - Radaway Glass Cleaner, przeznaczony przede wszystkim do czyszczenia powierzchni szklanych. Ma on w składzie substancje szybko usuwające osady z mydła i zacieki z twardej wody, przywraca powierzchni połysk, a jednocześnie jej nie uszkadza, nawet gdy jest stosowany z dużą częstotliwością.

Zastosowanie tego preparatu ma ogromne znaczenie nie tylko dla ochrony powierzchni w dłuższej perspektywie, ale też nadawania jej estetycznego wyglądu doraźnie.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://poprostulazienki.pl
Dodano: 2023-07-12
Telefon: 515465568
Miejscowość: Chojnice
Adres: Gdańska 33d
Kod pocztowy: 89-600

Źródła:
https://poprostulazienki.pl/radaway/4399-rodek-do-czyszczenia-kabin-glass-cleaner-radaway-cl-5265.html


Podobne Firmy

Helena Kuldanek Domy Wczasowe - Usługi Transportowe
ul. 84104 Jastrzębia Góra, Górna 3
Agroturystyka Koziołkowo
ul. 83430 Stara Kiszewa, Bartoszylas 43B
TSLine
ul. 81336 Gdynia, Indyjska 13