Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!


K9 & MED Traning Center

Jakie są etapy wypalenia zawodowego?


Syndrom wypalenia zawodowego to poważny stan, który zagraża nie tylko cierpiącej na niego osobie, ale także jej otoczeniu. Jest to determinant wypadków w miejscu pracy, gdyż powoduje znaczny spadek efektywności, obniża koncentrację oraz spowalnia reakcje. Dlatego właśnie coraz częściej problem ten jest podnoszony w trakcie szkoleń dotyczących udzielania pierwszej pomocy. 

Organizatorem tego rodzaju kursów, który dostrzega konieczność wskazania, jak ważna jest odpowiednia higiena pracy oraz niwelowanie oznak wypalenia zawodowego wśród pracowników, jest firma K9 & MED Traning Center Grzegorz Jenszczok. Na stronie realizatora można znaleźć listę szkoleń tematycznych wraz z wyszczególnieniem omawianych podczas ich trwania zagadnień. Zastrzega się jednak, że przedstawiane przez prowadzących kwestie mogą zostać spersonalizowane, jeśli uczestnicy wyrażą taką chęć, wskazując konkretne sytuacje związane z ochroną zdrowia i życia, które chcieliby poruszyć bądź pogłębić o szczegóły. 

Realizator prowadzi także blog. Udostępniane tam wpisy są bezpośrednio powiązane z udzielaniem pierwszej pomocy przedmedycznej. Podjęta również została tematyka omawiająca wspomniane etapy wypalenia zawodowego oraz jak należy sobie radzić z takim problemem. Z opcji zapisu na proponowane kursy mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak i przedstawiciele biznesowi. Firma od wielu lat współpracuje również z wieloma placówkami oświatowo-wychowawczymi, prowadząc szkolenia z zakresu PPP oraz okresowo aktualizując informacje w tym zakresie poprzez organizację spotkań przypominających.

Kursy standardowo odbywają się na terenie aglomeracji śląskiej, ale istnieje też możliwość zamówienia usługi i przyjazdu wykładowcy wraz ze sprzętem ćwiczeniowym do innych miast na terenie całej Polski. W takiej sytuacji nie obowiązuje harmonogram szkoleń dostępny online, gdyż datę i dokładne miejsce przeprowadzenia spotkania ustala się indywidualnie. W zależności od potrzeb i wymogów klienta kurs może być rozbudowany o rozmaite bloki tematyczne, na przykład odnoszące się do zagrożeń na konkretnym stanowisku. 

Każde szkolenie kończy się przyznaniem imiennego certyfikatu. Takim dokumentem można później legitymować się na rynku pracy, warto jednak pamiętać, że jego ważność jest ograniczona i konieczna jest aktualizacja wiedzy. 

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://k9med.pl
Dodano: 2023-06-15
Telefon: 516024319
Miejscowość: Gliwice
Adres: Płażyńskiego 38
Kod pocztowy: 44-100

Źródła:
https://k9med.pl/aktualnosc/2/co-to-jest-wypalenie-zawodoweAutor: Adrian Szulc


Podobne Firmy

Netpaka.eu
ul. 42700 Lubliniec, Powstańców Śląskich 54
KDME Maciej Zaremba
ul. 43512 Bestwina, Podkępie 4
GREENHOUSE SERVICE S.C.
ul. 42700 Lubliniec, Kasztanowa 12