Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!


Szoter

Agencja celna w Gdańsku - do kogo kieruje ofertę?


Niejednokrotnie zdarza się, że agencja celna bywa mylona z urzędem celnym. Są to jednak dwie różne instytucje, z czego nie wszyscy zdają sobie sprawę. Każda z nich stosuje się do zapisów prezentowanych w kodeksie celnym, choć zakres obowiązków ich pracowników jest inny. Agencja odgrywa niejako rolę pośrednika między przedsiębiorcą a różnego rodzaju organami, dzięki czemu nie zajmuje się formalnościami na własną rękę. Specjaliści mają wiedzę na temat procedur dotyczących importowanych oraz eksportowanych towarów i wyręczają zainteresowanych w licznych obowiązkach. Można się z nimi skontaktować na stronie szoter.eu. Prowadzi ją zaufana agencja celna w Gdańsku, realizująca czynności dla klientów o różnych potrzebach.

Zatrudnieni w niej prawnicy znają przepisy poszczególnych państw należących do Unii Europejskiej i współpracują z właścicielami firm z różnych branż. Usługi, jakie świadczą, zwiększają bezpieczeństwo prowadzenia biznesu, ponieważ minimalizują ryzyko opóźnień, przez które przedsiębiorcy byliby stratni i chronią przed karami finansowymi, na skutek nieprzestrzegania przepisów. To świetna propozycja dla osób chcących poznać przysługujące im ulgi, zmniejszające koszty transportu.

Przedstawicielom agencji celnych można zlecić szereg czynności, spośród których na uwagę zasługuje wystawianie świadectw pochodzenia, dokonywanie zgłoszeń celnych oraz obliczanie należności związanych z wywozem ładunków. Specjaliści uczestniczą także w przeładunku towarów i organizują przestrzeń do ich magazynowania. Przyglądają się, czy produkty klientów spełniają niezbędne wymogi i wyjaśniają, w jaki sposób ubiegać się różnego rodzaju oznakowania bądź certyfikaty, dzięki czemu firma działa legalnie i nie jest narażona na straty finansowe.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://szoter.eu
Dodano: 2023-04-09
Telefon: 789 008 828
Miejscowość: Warszawa
Adres: Wirażowa 35
Kod pocztowy: 02-158

Źródła:
https://szoter.eu/agencja-celna-gdansk/


Podobne Firmy

BISTROKEN
ul. 02797 Warszawa, Aleja Komisji Edukacji Narodowej 48
Rehatrainers
ul. 02777 Warszawa, Ciszewszkiego 15
PSYCHE.EXPERT Katarzyna Kowalska
ul. 05505 Nowe Wągrodno, Główna 48b