Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!

SEBKEN

Dziecięcy plac zabaw - ogrodowy klasyk


Adaptacja przestrzeni wokół domu to nieraz spore wyzwanie. Mając małe dzieci, warto na chwilę odłożyć realizację planów o zadbanym ogrodzie i zapewnić maluchom możliwość zabawy na świeżym powietrzu poprzez postawienie na trawniku konstrukcji wspierających ich kreatywność, zdolności wspinaczkowe oraz manualne. 

Kupno oraz umieszczenie przed domem poszczególnych elementów pozwalających najmłodszym świetnie się bawić nie musi oznaczać obniżenia estetyki. Wybierając ofertę dostępną na stronie sebken.pl, można nabyć huśtawki, ścianki do ćwiczeń, domki naziemne i do montażu na wysokościach, zjeżdżalnie, które nie tylko są funkcjonalne i dają moc frajdy, ale także ich wyglądowi oraz wykończeniu nie można nic zarzucić. Ich producent dba, by każda część była wykonana z materiałów najwyższej jakości. Zazwyczaj wykorzystuje się odpowiednio obrobione, zaimpregnowane drewno, które łączy się za pomocą metalowych wkrętów i wsporników. Elementy wymagające poślizgu powstają z tworzywa sztucznego, wybarwionego na wybrany kolor.

Warto pamiętać, że plac zabaw to ogrodowy klasyk, znany wielu osobom z dzieciństwa. Daje dziecku możliwość nieskrępowanej rozrywki na świeżym powietrzu, jednocześnie maluch może cały czas znajdować się pod czujnym wzrokiem rodziców. Stanowi miejsce, do którego syn lub córka może zapraszać inne dzieci. Można go dowolnie rozbudowywać oraz dekorować według uznania, co zwiększa jego atrakcyjność dla małych użytkowników. 

Dostawca zaprasza do składania zamówień zarówno na całe zestawy zabawowe, jak i na pojedyncze egzemplarze. Podejmuje się też realizacji zleceń niestandardowych. Zachęca do śledzenia pojawiających się na stronie nowości. Udziela rocznej gwarancji na swoje wyroby. 

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://sebken.pl/
Dodano: 2023-03-13
Telefon: 95 74 31 232
Miejscowość: Trzciel
Adres: Oś. Jana III Sobieskiego 31
Kod pocztowy: 66-320

Źródła:
https://sebken.pl/Autor: Ewa Dudek


Podobne Firmy

Tartak Rybojady Lidia Kapała
ul. 66320 Rybojady, Rybojady 15
Węgier Glass
ul. 68200 Żary, Szklarska 39
Healthrepair
ul. 66400 Gorzów Wielkopolski, Matejki 45A