Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!


Interdont Support Q Sp. z o. o.

Jakiej firmie warto zlecić audyty zewnętrzne?


Audyt jest dziś często kojarzony z kontrolą przedsiębiorstwa oraz możliwymi problemami, jakie mogą podczas jej przeprowadzania wypłynąć. Warto zmienić ten pogląd i zacząć czerpać z wiedzy, jaką daje rzetelnie opracowany raport poaudytowy. Aby mieć pewność, że przekazane informacje są wiarygodne, należy przede wszystkim skorzystać z oferty certyfikowanego audytora.

Swoje usługi w powyższym zakresie proponuje kadra firmy Vertin Sp. z o.o. Jej pracownicy od wielu lat z powodzeniem podejmują się przeprowadzenia weryfikacji efektywności procesów zachodzących w biznesach reprezentujących rozmaite branże. Zdobyte doświadczenie sprawia, że są w stanie zapewnić oczekiwane wsparcie oraz przedstawić personalizowane narzędzia naprawcze, jeśli jest taka potrzeba.

Realizator legitymuje się certyfikatem jakości (norma ISO 9000). Prowadzi audyty zewnętrzne z uwzględnieniem specyfiki działalności klienta oraz posiadanych przez niego zasobów. Dostrzegając zapotrzebowanie rynkowe na wykwalifikowanych audytorów, którzy będą mogli od wewnątrz monitorować jakość pracy w przedsiębiorstwie, firma zajęła się także organizacją szkoleń związanych z właściwym zarządzaniem biznesem. 

Proponowane kursy są dostępne dla osób zatrudnionych jako audytorzy i pragnących uaktualnić posiadaną wiedzę oraz dla pracowników, którzy dopiero pragną zdobyć kwalifikacje zawodowe do objęcia takiego stanowiska. Uczestnictwo w zajęciach oraz zdanie testu zaliczeniowego pozwala kursantowi uzyskać zaświadczenie, którym może on legitymować się na rynku pracy. Organizator poleca się jako wsparcie szkoleniowe także dla właścicieli firm, dzięki czemu mogą oni lepiej zrozumieć procesy, jakie odbywają się w ich jednostce.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://supportqpolska.pl
Dodano: 2023-03-15
Telefon: 32 335 93 08
Miejscowość: Katowice
Adres: Pukowca 15
Kod pocztowy: 40-847

Źródła:
https://vertin.pl/audyty-zewnetrzne-wewnetrzne-warstwowe/Autor: Adrian Szulc


Podobne Firmy

Netpaka.eu
ul. 42700 Lubliniec, Powstańców Śląskich 54
KDME Maciej Zaremba
ul. 43512 Bestwina, Podkępie 4
GREENHOUSE SERVICE S.C.
ul. 42700 Lubliniec, Kasztanowa 12