Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!


LOGBAR Sp. z o.o.

Domy drewniane bez pozwolenia — którą firmę wybrać?


Osoby decydujące się na budowę własnego domu coraz częściej stawiają na niewielkie domki parterowe o drewnianej konstrukcji. Na krajowym rynku można znaleźć sporo firm oferujących usługę budowy tego typu nieruchomości. Okazuje się, że obecnie drewniane domy można postawić bez pozwolenia, co znacznie skraca czas trwania całej inwestycji. 

Czym kierować się przy wyborze firmy stawiającej domki z drewna?

Przed podjęciem współpracy warto prześledzić ofertę lokalnych przedsiębiorców oraz przeczytać opinie dotychczasowych klientów. Kluczowy jest termin wykonania projektu oraz jakość zastosowanych materiałów. Drewniane domki powinny zostać odpowiednio zabezpieczone przed pożarem, a także docieplone (szczególnie gdy właściciel planuje spędzać w nim czas przez cały rok). Dobrze też, aby firma zaoferowała różne projekty domów — klasyczne oraz nowoczesne typu stodoły. Mimo braku konieczności załatwiania stosownego pozwolenia na budowę, przyszły właściciel jest zobowiązany do złożenia w urzędzie miasta określonych dokumentów i zgłoszenia inwestycji. Dlatego też dobrze, aby wybrana firma zaoferowała pomoc w skompletowaniu wymaganej dokumentacji.

W taki właśnie sposób działa elbląska marka Logbar Domki, która stawia ekologiczne domy drewniane bez pozwolenia. Firma proponuje zarówno obiekty letniskowe, jak i domki całoroczne z izolacją. Ponadto w ofercie dostępne są m.in.:

  • domki ogrodowe i altanki,
  • garaże i wiaty (m.in. z panelami fotowoltaicznymi),
  • wolnostojące budynki gospodarcze,
  • sauny.

Wszystkie konstrukcje powstają we współpracy z klientem oraz akceptacji zaproponowanego projektu. Inwestorzy mają zapewnione kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizacji budowy. Firma wykorzystuje wysokiej jakości komponenty pochodzące od sprawdzonych dostawców. Na stronie można zapoznać się ze szczegółową ofertą wraz z licznymi zdjęciami przedstawiającymi poszczególne budynki (w tym także możliwe aranżacje wnętrz drewnianych domków). Co ważne, marka udziela 24-miesięcznej gwarancji na wykonane prace.

Warto podkreślić, że zgodnie z obowiązującym prawem na działce (minimum 500 m2) można postawić bez zezwolenia na budowę parterowy dom o powierzchni od 35 m2 do 70 m2 (przy rozpiętości konstrukcji do 6 m) lub z poddaszem nawet do 90 m2 (obowiązujące 70 m2 dotyczy wyłącznie zabudowy działki, a nie łącznej przestrzeni stawianego budynku).

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://logbardomki.pl
Dodano: 2023-02-28
Telefon: (+48) 507 161 933
Miejscowość: Elbląg
Adres: Sulimy 1
Kod pocztowy: 82-300

Źródła:
https://logbardomki.pl/domy-caloroczne-z-izolacja/


Podobne Firmy

S.G.B. AGENCJA REKLAMOWA S.C. Ewa Kowalczyk, Helena Picur
ul. 10693 Olsztyn, Janowicza 30C
Elbląski Park Technologiczny
ul. 82300 Elbląg, Sulimy 1
ACLARI DIAMONDS
ul. 10550 Olsztyn, Adama Mickiewicza 9