Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!


HI TEC NUTRITION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

BCAA – aminokwasy niezbędne dla organizmu człowieka


Rozgałęzione łańcuchowe aminokwasy (BCAA) to trzy aminokwasy: leucyna, izoleucyna i walina, których organizm nie potrafi samodzielnie syntetyzować. W związku z tym muszą być one dostarczone z pożywieniem lub suplementami. Najlepszym źródłem BCAA są produkty pochodzenia zwierzęcego, takie jak mięso, ryby, jaja i produkty mleczne. W przypadku diety wegetariańskiej lub wegańskiej, aminokwasy można pozyskiwać z produktów roślinnych, takich jak quinoa, soja, orzechy, nasiona i rośliny strączkowe.

Suplementy są również popularnym sposobem na uzupełnienie niedoborów, zwłaszcza wśród osób trenujących i uprawiających sporty siłowe. Aminkowasy BCAA dostępne są w postaci proszku, kapsułek lub płynu i mogą być przyjmowane przed, w trakcie lub po treningu. Takie produkty można znaleźć w ofercie sklepu internetowego Hitec, który specjalizuje się w sprzedaży suplementów zawierających rozmaite składniki aktywne. Do wyboru jest między innymi preparat przeznaczony dla tych, którzy chcą zwiększyć poziom testosteronu w organizmie. Podmiot współpracuje jedynie ze sprawdzonymi producentami różnego rodzaju dodatków do codziennej diety. Dzięki temu kupujący mogą być pewni co do wysokiej skuteczności produktów. W razie pytań wystarczy skontaktować się z przedstawicielami sklepu. Firma zapewnia nie tylko zróżnicowane wybór, ale również często prowadzi różnego rodzaju promocje. Warto zapisać się na newsletter, aby pozostać z nimi na bieżąco.

Ważne jest, aby przestrzegać zaleceń dotyczących dawkowania suplementów. Ich przyjmowanie poleca się również skonsultować ze specjalistą, takim jak na przykład lekarz lub dietetyk. Warto również pamiętać o tym, że suplementy nie są w stanie zastąpić zróżnicowanej diety.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.hitec.pl/
Dodano: 2023-03-14
Telefon: 697 336 697
Miejscowość: Wrocław
Adres: Wodzisławska 6a
Kod pocztowy: 52-014

Źródła:
https://www.hitec.pl/pol_m_KATEGORIE_AMINOKWASY-I-PEPTYDY-294.html


Podobne Firmy

BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje
ul. 54130 Wrocław, Horbaczewskiego 49
Kancelaria adwokacka Adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska
ul. 93213 Łódź, Kossaka 9
greentex24
ul. 50505 Wrocław, Nyska 61a