Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!


BIFAM

Czy warto prowadzić monitorowanie zużycia energii w niewielkim domu jednorodzinnym?


Informatyzacja otoczenia to proces, który obecnie w bardzo dużym stopniu ułatwia codzienne życie. Nowoczesne technologie pozwalają na monitorowanie wielu ważnych aspektów, począwszy od wydatkowania środków, aż po weryfikację zużycia mediów. Ważną kwestią dla każdego właściciela lokalu mieszkalnego, nawet niewielkiego domu jednorodzinnego, jest kontrolowanie wykorzystywanej energii. Jest to szczególnie istotne, jeśli cała instalacja jest zasilana przez prąd płynący z przekaźników wykorzystujących OZE. 

Aby mieć pewność, że koszty eksploatacji miejsca zamieszkania, zwłaszcza za elektryczność, nie będą zaporowe, warto zastosować innowacyjne narzędzia pomiarowe, które będą natychmiastowo informować o ewentualnych problemach w sytuacji, gdy będzie dochodzić do nadmiernego poboru mocy. W wielu przypadkach zwiększone zużycie energii wynika z niedostosowania technologii, z niewiedzy, jak je użytkować, by były efektywne lub po prostu z nieuwagi podczas korzystania z urządzeń zasilanych prądem. Doposażenie domu lub mieszkania w inteligentny, intuicyjny i dostępny z poziomu smartfona system sterujący pozwala na sprawną kontrolę niemal wszystkich parametrów, począwszy od sterowania roletami w słoneczne dni, aż po monitorowanie zużycia energii.

Firmą, która proponuje personalizowane usługi w powyższym zakresie, jest BIFAM A. Mielnik, F. Miłkowski s.c. Jej kadra legitymuje się zarówno specjalistyczną wiedzą z dziedziny inżynierii użytkowej i automatyki, jak i wieloletnim doświadczeniem rynkowym, dzięki czemu udostępnione w ofercie rozwiązania stanowią odpowiedź na potrzeby współczesnych odbiorców. Zamówienie konsultacji i skorzystanie z przedstawionych propozycji to inwestycja w technologie, które zapewniają większy komfort codziennego życia oraz poprawę bezpieczeństwa mieszkańców. Dostawca zaprasza do zapoznania się z listą korzyści, jakie można osiągnąć, decydując się na wdrożenie we własnym domu inteligentnego systemu zarządzania. Oprócz ułatwienia sobie wielu czynności warto zwrócić uwagę na szerokie spektrum możliwych oszczędności. Sterowanie zasilaniem elektrycznym, gazowym, monitoring zużycia mediów czy zwiększona ochrona domu lub mieszkania przed włamaniem mogą przynieść już w ciągu pierwszego roku stosowania znaczące, odczuwalne dla domowego budżetu obniżenie rachunków.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://bifam.pl
Dodano: 2023-02-25
Telefon: 667774436
Miejscowość: Gdańsk
Adres: Wojskiego 28
Kod pocztowy: 80-119

Źródła:
https://bifam.pl/inteligentny-dom/oferta-inteligentny-dom/monitoring-zuzycia-energii/


Podobne Firmy

Helena Kuldanek Domy Wczasowe - Usługi Transportowe
ul. 84104 Jastrzębia Góra, Górna 3
Agroturystyka Koziołkowo
ul. 83430 Stara Kiszewa, Bartoszylas 43B
TSLine
ul. 81336 Gdynia, Indyjska 13