Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!


DentiCo

Piaskowanie zębów w Gdańsku - jakie korzyści?


Nie wszystkie osoby zdają sobie sprawę z tego, że mogą dbać o swoje zęby nie tylko we własnym zakresie, ale też korzystając z usług profilaktyki stomatologicznej oraz higienizacji. Do stomatologa zwykle chodzi się kiedy trzeba wyleczyć zęby, ale gabinety oferują znacznie więcej - w DentiCo można wykonać piaskowanie w Gdańsku. Na czym ono polega i kiedy przeprowadza się ten zabieg?

Służy on do usuwania złogów kamienia nazębnego oraz osadów z zębów, z usuwaniem jakich nie radzi sobie szczoteczka. Co ważne, problemy takie mają nie tylko osoby będą z higieną na bakier. Za odkładanie się kamienia nazębnego bardzo mocno odpowiada zwłaszcza palenie papierosów i picie dużych ilości kawy, ale niektóre osoby mają po prostu tendencje do szybkiego wapnienia płytki nazębnej. Wówczas zabiegi polegające na usuwaniu osadów powinno się wykonywać regularnie, co ma znaczenie nie tylko dla wyglądu zębów.

Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że nalot na zębach nie tylko źle wygląda, ale też sprzyja rozwojowi bakterii, to zaś skutkuje:

  • nieświeżym oddechem,
  • rozwojem próchnicy,
  • pojawianiem się infekcji dziąseł, a w skrajnych przypadkach paradontozy.

Problemu tego zatem nie można bagatelizować, tym bardziej że sposoby na usuwanie nalotu są mało inwazyjne i nie powodują bólu. Jeśli pacjent może być na niego narażony ze względu na nadwrażliwość zębów, podaje mu się znieczulenie.

Korzyści z takich zabiegów są zaś liczne. To przede wszystkim natychmiastowa poprawa wyglądu zębów, które stają się bielsze, gładsze i błyszczące oraz wyraźnie czystsze - docenią to zwłaszcza palacze i kawosze. Na pewno zauważalny będzie też skutek w postaci łatwości utrzymania świeżego oddechu, a osoby mające do tej pory skłonności do infekcji dziąseł prawdopodobnie będą mogły o nich zapomnieć.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.dentico.eu/
Dodano: 2023-01-23
Telefon: +48 58 557 77 77
Miejscowość: Gdańsk
Adres: Kołobrzeska 5
Kod pocztowy: 80-390

Źródła:
https://www.dentico.eu/nasze-uslugi/pakiet-higienizacyjny/higienizacja-zebow/


Podobne Firmy

Helena Kuldanek Domy Wczasowe - Usługi Transportowe
ul. 84104 Jastrzębia Góra, Górna 3
Agroturystyka Koziołkowo
ul. 83430 Stara Kiszewa, Bartoszylas 43B
TSLine
ul. 81336 Gdynia, Indyjska 13