Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!

Ekoprodet

Ekoprodet | Audyt energetyczny przedsiębiorstwa


Budowa energooszczędnych domów mieszkalnych, budynków usługowych czy biur, nie jest prostym zadaniem. Tego typu inwestycje wymagają fachowej wiedzy na temat wykorzystania nowych technologii, doboru odpowiednich materiałów budowlanych oraz stworzenia projektu, który maksymalnie wykorzysta daną przestrzeń. Z tego powodu najlepszym rozwiązaniem jest zatrudnienie profesjonalistów, którzy pomogą w przygotowaniu planu działania i oszacują koszt całego przedsięwzięcia.

Firma „Ekoprodet” zajmuje się doradztwem w zakresie wszelkich zagadnień związanych z oszczędnością energii. Jednym z ważnych aspektów znajdujących się w jej ofercie jest audyt energetyczny przedsiębiorstwa, bez którego nie można uzyskać dofinansowania na przeprowadzaną inwestycje. Dotyczy to zarówno dofinansowania z Unii Europejskiej, jak i krajowego. Dokument jest również potrzebny w przypadku, gdy inwestor chce ubiegać się o kredyt w banku.

Audyt energetyczny przedsiębiorstwa, budynku użyteczności publicznej, czy mieszkania, polega na gruntownej analizie stanu budynku i możliwości wykorzystania optymalnych dla niego rozwiązań termomodernizacyjnych wraz z szacunkowymi wyliczeniami późniejszej oszczędności energetycznej. Analiza obejmuje przede wszystkim, sprawdzenie źródeł ciepła i możliwości zastosowania lepszego i bardziej ekonomicznego systemu ogrzewania. Co więcej, w poprawnie skonstruowanym dokumencie znajduje się również szczegółowe przedstawienie kosztów remontu, przebudowy oraz ewentualnej rozbudowy obiektu.

Ze względu na trudność i różnorodność podejmowanych zagadnień, jest to praca, której nie powinno się przekazywać w ręce amatora, ponieważ bardzo łatwo o popełnienie błędu i złe oszacowanie kosztów inwestycji, czy co gorsze, złe rozplanowanie kluczowych punków modernizacji, co może doprowadzić do tego, że eksploatacja budynku wcale nie będzie tańsza. Nigdy nie powinno się oszczędzać na fachowcach, zwłaszcza jeśli dana osoba planuje drogą i ambitną inwestycję, która ma służyć wielu ludziom przez wiele długich lat.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.ekoprodet.pl/
Dodano: 2019-03-17
Telefon: 61 874-06-81
Miejscowość: Poznań
Adres: Os. Rusa 45
Kod pocztowy: 61-245

Źródła:
https://www.ekoprodet.pl/audyt-energetyczny/


Podobne Firmy

TreeDental
ul. 62200 Gniezno, Józefa Bilskiego 2
Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.
ul. 64400 Międzychód, Przemysłowa 2
2Koła & Ski
ul. 62-002 Suchy Las / Poznań, Szkolna 56