Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!


Gabinet Podologiczny PodoCare-Complex

Wrośnięty paznokieć – jak wygląda zabieg?


Wrastające paznokcie są częstym problemem. Przypadłość jest bolesna oraz uniemożliwia normalne funkcjonowanie. Ważne jest, aby specjalista przeprowadzający zabieg trafnie określił przyczyny wrastania paznokcia.

Do pozbycia się problemu można stosować metody domowe. Moczenie stopy w ciepłej wodzie pomoże zagoić się ranom. Dzięki temu można usunąć również bakterie wywołujące infekcje, które pogarszają stan ran, a także zmniejszyć obrzęk, co niweluje ból i dyskomfort. Do ciepłej wody poleca się dodać siarczan magnezu, znany również jako sole Epsom. Są to naturalnie występujące minerały, od lat stosowane w medycynie naturalnej. Najlepszym sposobem na to, aby uniknąć infekcji, jest ochrona rany przed czynnikami zewnętrznymi. Jeśli dojdzie już do zakażenia, lekarz może przepisać antybiotyk stosowany miejscowo. Chcąc mieć pewność co do tego, że przypadłość zostanie szybko wyleczona, należy udać się do specjalistycznego gabinetu. Gabinet Podocare Complex działa w Bydgoszczy i oferuje zabieg na wrośnięty paznokieć. Trwa on mniej więcej 30 minut i polega na wyeliminowaniu stanu zapalnego, a następnie aplikacji specjalnej klamry, która ureguluje sposób rośnięcia płytki paznokcia. Pacjent nie musi stosować żadnych specjalnych preparatów ani rezygnować z codziennych czynności. Cena terapii należy do niezwykle atrakcyjnych.

Ofertą powinny zainteresować się osoby cierpiące na choroby, które zwiększają u nich ryzyko wrastania paznokcia. Dotyczy to w szczególności cukrzyków. Za przypadłość odpowiada również niewłaściwy sposób obcinania paznokci, stosowanie zakażonych narzędzi, a także noszenie wąskiego i ciasnego obuwia. Kolejny czynnik sprzyjający schorzeniu to inne deformacje palców, takie jak haluksy, a także nadmierne obciążenie całego ciała, na przykład poprzez uprawianie intensywnych aktywności fizycznych. Gabinet zajmuje się wykonywaniem wielu innych terapii, których celem jest zadbanie o ładny wygląd oraz poprawną budowę stóp. Szczegóły znajdują się na jego stronie internetowej.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://podocare-complex.pl/
Dodano: 2022-12-26
Telefon: 664086227
Miejscowość: Bydgoszcz
Adres: Karłowicza 22
Kod pocztowy: 85-092

Źródła:
https://podocare-complex.pl/podologia/wrastajacy-paznokiec-zabieg


Podobne Firmy

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Pacewicz
ul. 85010 Bydgoszcz, Dworcowa 100
SEDYMENT
ul. 87408 Ciechocin, Elgiszewo k/Torunia 1
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Las i Ogród" Anna Dolatowska
ul. 87800 Włocławek, Sasankowa 33