Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!


GasBay Samochodowe Instalacje Gazowe

Przeróbka auta na gaz - jaka firma z siedzibą w Przemyślu?


Coraz więcej kierowców, zwłaszcza posiadających starsze modele samochodów, podejmuje decyzję o zmianie wsadu do baku na LPG. Jest to spowodowane przede wszystkim chęcią oszczędzania środków wydawanych na paliwo, głównie z uwagi na rosnące ceny benzyny i oleju napędowego oraz wysokie koszty ewentualnego zakupu auta zasilanego elektrycznie. Montaż instalacji gazowej należy jednak przemyśleć. Podstawą jest znalezienie realizatora, który dysponuje odpowiednim zapleczem sprzętowym oraz kadrą, która wykona tego typu usługę. Zarówno założenie LPG, jak i serwis auta w gazie mieszkańcy Przemyśla mogą zlecić firmie ogłaszającej się na stronie lpgprzemysl.pl. 

Pracownicy, starając się sprostać oczekiwaniom rynku, podchodzą do każdego zamówienia indywidualnie. Priorytetem przed rozpoczęciem właściwej pracy, czyli wykonaniem samego przyłącza, jest diagnostyka obejmująca między innymi kontrolę stanu technicznego pojazdu, zaplanowanie przebiegu instalacji oraz decyzję o tym, jaki rodzaj części będzie najlepszy do danego modelu auta. Kadra dba o zamówienie potrzebnego wyposażenia. Korzysta tylko ze sprawdzonych dostawców, dających gwarancję jakości i trwałości na swoje wyroby.

Atutem oferty jest sprawna, bezproblemowa realizacja oraz przystępne ceny za założenie LPG. Firma przyjmuje do przeróbki samochody różnych marek, zarówno tych europejskich, jak i pochodzących z krajów wschodnich. Zastrzega jednak, że nie każdy pojazd nadaje się do korekty paliwa. Najczęstszą sytuacją, kiedy pracownicy odmawiają wykonania zlecenia, jest przede wszystkim zł stan auta, niepozwalający na rozpoczęcie prac.

Realizator zaprasza do kontaktu nie tylko osoby prywatne, ale też przedstawicieli biznesowych, posiadających na stanie swojej firmy flotę samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i innych. Zapewnia, że inwestycja w instalację LPG w krótkim czasie przyniesie wymierne korzyści w postaci zmniejszenia wydatków na paliwo bez szkody dla silnika czy innych, istotnych dla bezpiecznej i wydajnej jazdy podzespołów. 

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://lpgprzemysl.pl
Dodano: 2022-12-22
Telefon: 736 843 182
Miejscowość: Przemyśl
Adres: Lwowska 9
Kod pocztowy: 37-700

Źródła:
https://lpgprzemysl.pl/


Podobne Firmy

HYDRONEX
ul. 39331 Trześń, Trześń 4
Potęga Tlenu
ul. 39300 Mielec, Wąska 7
Falkon International Sp z o.o.
ul. 35082 Rzeszów, Architektów 12