Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!


Apteka Urtica

Baza leków homeopatycznych na różne dolegliwości


Homeopatia opiera się na idei, że "podobne leczy podobne". Innymi słowy, do leczenia używa się składników, które powodują pewne choroby. Można porównać to do przyjęcia niewielkiej dawki trucizny w celu zapobiegnięcia zatruciu całego organizmu. Cechą charakterystyczną homeopatii jest również wiara w uzdrawiające właściwości płynów.

Leki homeopatyczne są często wykonane z naturalnych składników, takich jak zioła i minerały. Zazwyczaj nie powodują skutków ubocznych. Należy jednak skonsultować wybór preparatów homeopatycznych z lekarzem lub farmaceutą, aby dowiedzieć się, czy któryś z nich może wchodzić w interakcje z przyjmowanymi preparatami. Osobom chcącym rozpocząć tego typu terapię poleca się skorzystanie z bazy leków homeopatycznych. Zawiera ona spis wszystkich dostępnych środków, wraz z opisem ich działania. Wśród propozycji znajdują się preparaty przeznaczone między innymi do leczenia objawów choroby lokomocyjnej, niwelowania nudności i bólów głowy, a także do poprawy działania układu trawiennego. Najczęstszą bazą dla różnego rodzaju leków homeopatycznych są składniki naturalne, w tym minerały, witaminy oraz zioła. 

Chcąc dowiedzieć się więcej na temat działania omawianych preparatów, można odwiedzić stronę internetową aptekaurtica.pl. Opisana pod tym adresem apteka oferuje preparaty jedno- i wieloskładnikowe. Wśród propozycji znajdują się między innymi lekarstwa stworzone przez markę Boiron, jednego z najbardziej znanych producentów leków homeopatycznych. Jego wyroby przyjmują różną formę, między innymi syropów, granulek i tabletek. Podmiot jest obecny na rynku od 1932 roku. Preparaty są wytwarzane w laboratoriach znajdujących się we Francji i dostarczane do kilkudziesięciu krajów.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.aptekaurtica.pl/
Dodano: 2022-12-18
Telefon: 571-381-182
Miejscowość: Kędzierzyn-Koźle
Adres: Królowej Jadwigi 12
Kod pocztowy: 47-232

Źródła:
https://www.aptekaurtica.pl/


Podobne Firmy

AZTECH
ul. 47220 Kędzierzyn Koźle, Powstańców 70
K2-dzwig
ul. 48304 Nysa, Nowogródzka 6
I-VITA Sklep Przepis Na Zdrowie
ul. 49300 Brzeg, Pierwszej Brygady 40