Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!


Zielarnia Klasztorna

Preparaty ze szczecią wspomagają leczenie boreliozy


Krętkowica kleszczowa jest wieloukładową chorobą zakaźną, która może pojawić się na skutek ukłucia kleszcza. Boreliozę ciężko jest zdiagnozować i leczyć, gdyż jej objawy są bardzo różnorodne. Niepokojące jest pojawienie się rumienia wędrującego, który pozostaje w okolicy wkłucia. Zmiany skórne to nie jedyne symptomy, które mogą świadczyć o chorobie. Schorzenie to może być przyczyną występowania licznych dolegliwości, które dotyczą stawów, układu nerwowego i serca. 

Leczenie jest wieloetapowe i długotrwałe. Zazwyczaj polega na stosowaniu antybiotyków. Na stronie internetowej zielarniaklasztorna.pl oferowane są preparaty, które wspomagają terapię tej niebezpiecznej choroby. Osoby, u których zdiagnozowana została borelioza, często sięgają po szczeć pospolitą. Roślina ta wykazuje właściwości przeciwzapalne i bakteriobójcze. Jest także cennym źródłem innych związków aktywnych. Stosuje się ją w medycynie tradycyjnej, gdyż korzystnie wpływa na pracę wątroby, pobudza produkcję żółci i przyspiesza proces usuwania toksyn z organizmu. Oferowane w sklepie naturalne produkty wspomagają leczenie krętkowicy kleszczowej. W asortymencie dostępny jest także czystek, który działa antyoksydacyjnie i przeciwbakteryjnie. Preparat wzmacnia odporność i wspiera organizm w walce z licznymi patogenami.

Zaburzenia pracy serca, problemy neurologiczne, zapalenie stawów, pogorszenie pamięci, a także osłabienie to tylko niektóre symptomy, które mogą świadczyć o boreliozie. Tego typu objawów nie wolno bagatelizować. Należy jak najszybciej odwiedzić specjalistę, by ten postawił trafną diagnozę. Wiele osób wspomagająco sięga także po naturalne preparaty, które sprawdzą się jako uzupełnienie terapii zalecanej przez lekarza.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://zielarniaklasztorna.pl/
Dodano: 2022-10-21
Telefon: 607 520 806
Miejscowość: Zielona Góra
Adres: Kazimierza Lisowskiego 16
Kod pocztowy: 65-072

Źródła:
https://zielarniaklasztorna.pl/zielarnia/borelioza/


Podobne Firmy

Tartak Rybojady Lidia Kapała
ul. 66320 Rybojady, Rybojady 15
Węgier Glass
ul. 68200 Żary, Szklarska 39
Healthrepair
ul. 66400 Gorzów Wielkopolski, Matejki 45A