Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!


Kancelaria Adwokacka Marcin Rostocki

Jak adwokat z Wrocławia może pomóc przy rozwodzie?


W momencie podjęcia decyzji o rozstaniu przez małżonków, większość z nich chce jak najszybciej przejść przez sprawę rozwodową, aby móc rozpocząć życie na nowo. Niestety w wielu przypadkach rozwody ciągną się nawet latami, co jest spowodowane brakiem zgodny pomiędzy partnerami, a także błędami w składanych dokumentach czy ciągnących się odwołaniach od wyroku sądu. Najlepiej, gdyby obie strony doszły do porozumienia we wszystkich kluczowych kwestiach już na etapie mediacji odbywających się poza sądem. Mowa głównie o ustaleniu wspólnej opieki nad dziećmi, wysokości alimentów oraz podziale majątku. 

Dlaczego uczestnicy procesu rozwodowego decydują się na prawnika?

Bez względu na to, czy rozprawa dotyczy rozwodu z lub bez orzekania o winie, wsparcie prawne może okazać się wręcz nieocenione (szczególnie gdy druga ze stron również korzysta z usług kancelarii). Adwokat od rozwodu z Wrocławia pomaga już podczas przygotowywania pism sądowych (dzięki czemu wszystkie dokumenty będą kompletne i pozbawione błędów), a także uczestniczy w mediacjach i przesłuchaniach świadków. Co ważne, w wielu częściach procesu wystarczy sama obecność prawnika — pozwala to na uniknięcie spotkań z byłym małżonkiem. 

Na stronie kancelariarostocki.pl udostępniono zakres usług wrocławskiej kancelarii zajmującej się sprawami rozwodowymi i alimentacyjnymi. Prawnicy pomagają przejść przez każdy etap rozprawy, dbając o dobro reprezentowanego klienta. Rolą adwokata jest uzyskanie jak największych korzyści i skrócenie terminu procesu do minimum. Oczywiście w przypadku niezbyt pozytywnego wyroku kancelaria będzie składać stosowne odwołania dotyczące choćby podwyższenia świadczeń alimentacyjnych czy częstszych wizyt z dziećmi.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://kancelariarostocki.pl/
Dodano: 2022-10-20
Telefon: 512 121 253
Miejscowość: Wrocław
Adres: Piłsudskiego 18
Kod pocztowy: 50-033

Źródła:
https://kancelariarostocki.pl/oferta/klienci-indywidualni/sprawy-rozwodowe-kancelaria-adwokacka-marcin-rostocki/


Podobne Firmy

BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje
ul. 54130 Wrocław, Horbaczewskiego 49
Kancelaria adwokacka Adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska
ul. 93213 Łódź, Kossaka 9
greentex24
ul. 50505 Wrocław, Nyska 61a