Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!


TECHMASZ - Cezary Kalinowski

Maszyna do szycia od cenionego producenta


Wysokiej jakości maszyna stanowi podstawę udanych obróbek krawieckich. Tego typu sprzęt można znaleźć na stronie internetowej maszyny-szwalnicze.pl. Maszyny do szycia są dostępne w tradycyjnej wersji, a także jako urządzenia sterowane komputerowo.

Do wyboru jest między innymi komputerowa maszyna do szycia i haftowania Brother. Jest to świetny wybór dla początkujących. Posiada ona sześćdziesiąt wbudowanych ściegów, ekran LCD, automatyczny nawlekacz igły i szpulki oraz szpulkę typu drop-in, która pozwala na łatwe i szybkie umieszczenie tkanin w odpowiednim miejscu. Produkty tej marki mają również trzy stopki do regulacji docisku, a każdą z nich można dostosować do konkretnego rodzaju używanej tkaniny. W ofercie sprzedawcy znajduje się także maszyna do szycia Janome. Jest to lekki model przenośny, który posiada kilkadziesiąt ściegów. Została wyposażona w jednostopniową dziurkę do guzików, co pozwala na tworzenie własnych ozdób. Maszyna posiada czytelny wyświetlacz LCD i zawiera cztery stopki: do ściegu prostego, zygzaka, ślepego obszywania i ściegu dostosowanego do materiałów rozciągliwych. Warto zainteresować się również sprzętem od marki Juki, w tym modelem HZL-F600. Posiada on kilkadziesiąt wbudowanych ściegów oraz sześć rodzajów jednostopniowych dziurek na guziki. Maszyna jest wyposażona w wyświetlacz dotykowy, dzięki czemu można wprowadzić odpowiednie ustawienia poprzez łatwy w obsłudze interfejs. Bez względu na model urządzenie i jego możliwości, należy pamiętać o odpowiedniej konserwacji maszyn krawieckich. Są to urządzenia mechaniczne, które wymagają między innymi olejowania. Olej pomaga przekładniom poruszać się płynnie i zapobiega rdzewieniu, a tym samym zwiększa żywotność urządzenia.

W razie pytań co do wyboru odpowiedniej maszyny do szycia warto skorzystać z doradztwa oferowanego przez pracowników wspomnianego wcześniej sklepu. W asortymencie dostępne są również części zamienne do maszyn, a także urządzenia prasowalnicze oraz manekiny krawieckie do regulacji ubrań.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://maszyny-szwalnicze.pl/
Dodano: 2022-10-16
Telefon: 601827771
Miejscowość: Białystok
Adres: Niska 3
Kod pocztowy: 15-666

Źródła:
https://maszyny-szwalnicze.pl/422-maszyny-do-szycia-domoweAutor: Adrian Szulc


Podobne Firmy

Master Dawid Kaczyński
ul. 18300 Zambrów, Brajczewo Sierzputy 6
LM ROBOTIX
ul. 15674 Białystok, Konwaliowa 7
BR TECHNOLOGY
ul. 17300 Czartajew, Białostocka 23