Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!

NFK J. KOPA Sp. J

Czym cechują się regały paletowe wjezdne?


Podstawowym wyposażeniem każdego magazynu są różnego rodzaju regały. Powinny one być dostosowane do indywidualnych potrzeb przedsiebiorstwa i specyfiki działalności. Innego rodzaju półek potrzebuje producent maszyn, a innego żywności z krótką datą przydatności do spożycia. Przedsiebiorstwo z linku nfk.com.pl ma do zaoferowania wiele rodzajów półek. Pochodzą one od renomowanego producenta, który do ich budowy wykorzystuje wysokiej jakości materiały, dlatego są one stabilne i odporne na uszkodzenia. 

U producentów towarów jednorodnych, które nie mogą być ustawiane jedne na drugich, sprawdzą się regały paletowe wjezdne. Pozwalają one na blokowe składowanie z optymalnym wykorzystaniem miejsca i likwidację korytarzy roboczych. Spaletyzowane produkty układane są na szynach nośnych tuneli jeden obok drugiego. Warto dodać, że wózek może wjechać do wnętrza regału. Jest to idealne rozwiązanie dla kruchych, niestabilnych artykułów, o ograniczonej rotacji. 

Wspomniane regały mają prostą, ale mocną budowę. Są one wybierane m.in. przez producentów różnych chemikaliów, w tym niebezpiecznych, a także sprzętu elektronicznego. Mogą być obsługiwane przez wózki widłowe z przeciwwagą lub wysokiego składowania. Dzięki nim można znaczne podnieść nie tylko wydajność przedsiębiorstwa, ale też bezpieczeństwo pracy.

Oferująca te rozwiązania firma do każdego klienta podchodzi indywidualnie. Jej projektanci przygotują projekt wraz z wizualizacją. Wszystkim nowym klientom poleca też mnóstwo innych produktów, w tym wózki widłowe:

  • wysokiego składowania,
  • kompletacyjne,
  • paletowe podnośnikowe,
  • czołowe.

Wiele z nich ma budowę modułową, w tym moduł serwisowy, wykrywający nawet drobne awarie. Przedsiębiorstwo to prowadzi ich sprzedaż i wynajem.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.nfk.com.pl
Dodano: 2022-08-22
Telefon: 42 712 56 10
Miejscowość: Aleksandrów Łódzki
Adres: Kościelna 7
Kod pocztowy: 95-070

Źródła:
https://www.nfk.com.pl/regaly-magazynowe/paletowe/regaly-pletowe-wjezdne-drive


Podobne Firmy

TURBO STAR MAŁGORZATA CIESEK
ul. 92430 Łódź, Jana Onufrego Zagłoby 18
EL-PUK Sp. z o. o.
ul. 95050 Konstantynów Łódzki, Kościelna 15
AMW Logistics
ul. 92332 Łódź, Piłsudskiego 143