Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!

CZP Premium Mariusz Szefler

Papier dla piskląt - gdzie zamówić w hurcie?


Zapewnienie odpowiedniej higieny pisklętom, zwłaszcza w pierwszych dniach życia, ma kluczowe znaczenie dla ich prawidłowego wzrostu i rozwoju. Przede wszystkim zapobiega chorobom oraz nierzadko odpowiedzialnym za pomór drobiu w początkowej fazie życia zatruciom pokarmowym, pomaga też w wypracowaniu u ptaków właściwych odruchów, chociażby ułatwia bezproblemowy dostęp do pożywienia i wody. 

W przypadku mniejszej hodowli utrzymanie legowiska w czystości jest dość proste, jednak przy znacznych ilościach młodych ptaków skumulowanych na sporej przestrzeni może stanowić poważne wyzwanie. Wsparciem dla osób poszukujących sprawdzonych i funkcjonalnych rozwiązań jest papier dla piskląt. Produkt ten można zamówić, korzystając z oferty dostępnej na stronie czppremium.pl.

Ogłaszający się pod podanym linkiem dostawca zaprasza do współpracy zarówno właścicieli niewielkich gospodarstw, w których hodowla drobiu odbywa się na niewielką skalę, głównie na potrzeby własne, jak i odbiorców prowadzących działalność jako wytwórcy hurtowi, zainteresowanych jak najszybszym przyrostem masy u ptaków. W obu przypadkach papier doskonale się sprawdzi jako prosta w użyciu wyściółka, która po pewnym czasie ulega biodegradacji. 

Zakup wspomnianego produktu można z powodzeniem potraktować jako dobrze przemyślaną inwestycją. Tego rodzaju pokrycie stanowi dodatkową izolację termiczną, chroni też wylewkę przed oddziaływaniem azotanów i innych składników pochodzących z rozkładu organicznego odchodów. Zapobiega to fetorowi oraz powstawaniu zniszczeń, których wyeliminowanie jest nie tylko problematyczne z uwagi na stałą konieczność zapewnienia miejsca dla piskląt, a potem dorosłych osobników, ale także generuje spore koszty.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://czppremium.pl/
Dodano: 2022-08-09
Telefon: 607 042 741
Miejscowość: Golub-Dobrzyń
Adres: Białkowo 39A
Kod pocztowy: 87-400

Źródła:
https://czppremium.pl/papier-dla-pisklat/


Podobne Firmy

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Pacewicz
ul. 85010 Bydgoszcz, Dworcowa 100
SEDYMENT
ul. 87408 Ciechocin, Elgiszewo k/Torunia 1
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Las i Ogród" Anna Dolatowska
ul. 87800 Włocławek, Sasankowa 33