Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!

TURBO STAR MAŁGORZATA CIESEK

TURBO STAR MAŁGORZATA CIESEK | Rury intercoolera


Każdy kierowca, doskonale zdaje sobie sprawę, jak ważne są sprawne technicznie elementy użytkowanego pojazdu. Wystarczy, że jedna część zostanie uszkodzona i istnieje ryzyko, że będzie to wpływać na cały samochód. Jednym z ważniejszych elementów, chodź na pierwszy rzut okaz niepozornych, jest przewód turbo. Rury intercoolera są dostępne w modelach posiadających turbinę i mają za zadanie odprowadzać ochłodzone powietrze z chłodnicy i dostarczać je do turbosprężarki, która wpływa na moc i działanie silnika.

Ceniony dostawca gumowych przewodów

Właściciele pojazdów, które mają uszkodzone przewody, wiedzą, jak wpływa to na jazdę i poszukują dobrych części zamiennych w przystępnej cenie. Sklep, który od lat działa w branży i specjalizuje się w tego typu produktach to TURBO STAR. Jest to doświadczona firma, która w swojej ofercie ma wysokogatunkowe zamienniki, które nie różnią się znacznie od oryginałów. Są one fabrycznie nowe i bez wad. Większość produktów z asortymentu pochodzi od polskich dostawców, a tylko nieliczne są sprowadzane z zagranicy. Firma na każdy produkt udziela 12 miesięcznej gwarancji i dostarcza przewody do wielu, zróżnicowanych modeli samochodów.

Długotrwałość i solidność węży jest atutem wspomnianej firmy. Ich specyfikacja ma na to ogromny wpływ.

● wszystkie rury są wykonane z nowatorskich mieszanek polimerowych, które zapewniają odporność na uszkodzenia mechaniczne i bardzo wysoką jakość.

● Ponadto, każdy przewód wzmacniany jest specjalnym włóknem tworzonym z kevlaru. Dzięki temu jest on odporny na działanie wysokiej i niskiej temperatury. Może być stosowany w warunkach od -30 do 120 stopni Celsjusza. Co więcej, jest on odporny na olej i trudnopalny. Tak wykonane produkty są bardzo wytrzymałe i rozciągliwe.

● Wszystkie materiały są wysokogatunkowe, a zastosowane technologie zgodne z nowoczesnymi wytycznymi.

Każdy klient może cieszyć się ich niezawodnością przez lata. Precyzja wykonania i wyselekcjonowani dostawcy sprawią, że każdy odbiorca będzie zadowolony i otrzyma to, co oczekuje.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://turbo-star.pl/
Dodano: 2019-02-22
Telefon:
Miejscowość: Łódź
Adres: Jana Onufrego Zagłoby 18
Kod pocztowy: 92-430

Źródła:
http://turbo-star.pl/


Podobne Firmy

EL-PUK Sp. z o. o.
ul. 95050 Konstantynów Łódzki, Kościelna 15
AMW Logistics
ul. 92332 Łódź, Piłsudskiego 143
ARTFOL Sp. z o. o. s.k.
ul. 97300 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI, ODDZIELNA 14