Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!


Konwerter Lido

Konwerter CSV na XML - gdzie zamówić?


Inwestycja w pion księgowy to nie tylko zakup odpowiadającego potrzebom danej instytucji systemu rozliczeniowego. Nierzadko konieczne jest także doposażenie biura księgowej w inne, przydatne i ułatwiające codzienną pracę narzędzia. Dużą pomocą dla osób, których obowiązek to zbieranie i wprowadzanie informacji do jednego, wykorzystywanego w danej firmie do archiwizowania i generowania dokumentów finansowych programu, jest konwerter. Urządzenie to dokonuje zmiany rozszerzenia poszczególnych plików na jeden rodzaj, co pozwala na ich wgranie i dalszą obróbkę w systemie. 

Osoby, które nie mogą skorzystać z takiego ułatwienia, są zmuszone do żmudnego wprowadzania informacji ręcznie, co nie wpływa dobrze na efektywność pracy i zabiera sporo czasu. Podczas tak mało profesjonalnego transferu łatwo również o pomyłkę. Konwerter jest więc naprawdę dobrze przemyślaną inwestycją. Decydując się na taki zakup, należy tylko upewnić się, że dostawca daje możliwość poboru aktualizacji. To ważne, zwłaszcza jeśli firma planuje rozwój i chce mieć możliwość dopasowania systemu rozliczeniowego do postępujących zmian rynkowych.

Na stronie internetowej konwerter.com.pl można zamówić online konwerter zmieniający rozszerzenie CSV na XML oraz na równie często wykorzystywany w programach księgowych format TXT. Poszczególne moduły są łatwe do spersonalizowania, co pozwala na wykorzystanie ich jako narzędzi doskonale odpowiadających na konkretne potrzeby danego przedsiębiorstwa. Kadra dostawcy oferuje pomoc, zwłaszcza przy zainstalowaniu programu oraz przy pierwszym uruchomieniu. Postarano się, by cały interfejs był przyjazny użytkownikom, nawet jeśli nie są oni obeznani z nowinkami technologicznymi i nie mają wiedzy z zakresu informatyki. Obsługa narzędzia jest intuicyjna, a dostępne funkcje widoczne i łatwe do opanowania. Pracownicy chętnie pomagają też na dalszych etapach korzystania.

Twórca oferuje możliwość poboru aktualizacji systemowych. O nowościach informuje swoich klientów na stronie internetowej. Osobom niezdecydowanym do końca na zakup konwertera proponuje wersję demo, zamieszczoną online i gotową do sprawdzenia. Dzięki temu można się przekonać, że program naprawdę został przygotowany z myślą o wsparciu pionu księgowego w każdej firmie, bez względu na zakres prowadzonej przez nią działalności. 

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.konwerter.com.pl/
Dodano: 2022-08-11
Telefon: 507 471 310
Miejscowość: Bielsko-Biała
Adres: Browarna 23
Kod pocztowy: 43-300

Źródła:
https://www.konwerter.com.pl/formaty-finansowe


Podobne Firmy

Netpaka.eu
ul. 42700 Lubliniec, Powstańców Śląskich 54
KDME Maciej Zaremba
ul. 43512 Bestwina, Podkępie 4
GREENHOUSE SERVICE S.C.
ul. 42700 Lubliniec, Kasztanowa 12