Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!


HEUTE SERVICE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

W jakich miejscach sprawdzą się maszyny do czyszczenia obuwia?


Większość osób niezwykle dba, aby ich obuwie było zawsze czyste i schludne, dzięki czemu dopełni strój. Nie każdy jednak lubi brudzić ręce pastą do obuwia, którą w dodatku dość trudno zmyć. Rozwiązaniem mogą być maszyny, tak zwane automatyczne pucybuty, dostępne na rynku w wersjach dla dużych firm, budynków użyteczności publicznej, jak i do mieszkań.

Ich producentem jest przedsiębiorstwo dostępne na stronie heute.pl, działające od początku XX wieku i dostarczające swoje maszyny klientom z wielu krajów. Są to urządzenia wyjątkowe, pozwalające na bezdotykową pielęgnację obuwia. Czyszczą wierzch i podeszwy, więc dzięki ich zastosowaniu można wyeliminować mnóstwo zanieczyszczeń wnoszonych do budynku. Wyposażenie wejścia do firmy w jedną z maszyn dostępnych u producenta w kilku liniach podniesie jej prestiż, a może też być nośnikiem reklamy. Wspomniane linie to:

  • Design,
  • ProLine,
  • BasicLine.

Każda z nich ma kilka modeli, wśród których jest też sprzęt do użytku domowego, mający niewielkie rozmiary, ale wystarczająco mocne silniki, aby służyć długo i dobrze.

Wszystkie maszyny do czyszczenia obuwia dostępne w tej firmie są przemyślane w najdrobniejszych szczegółach, dlatego wbrew obawom nie niszczą obuwia. Wręcz przeciwnie, pozwalają one na dwukrotne zwiększenie jego żywotności. Każda jest wyposażona w dozownik pasty lub kremu oraz specjalne szczotki, które czyszczą buty zaledwie w 60 sekund. Urządzenia umieszczane przy wejściu do budynków są wyposażone w uchwyt gwarantujący stabilną pozycję użytkownikowi. Są one dostępne także na wynajem i wiele firm korzysta z tej opcji, zwłaszcza kiedy chcą się przekonać czy urządzenie to się sprawdzi. Na ogół okazuje się, że jest ono używane równie często, jak firmowy ekspres do kawy.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://www.heute.pl
Dodano: 2022-07-04
Telefon: +48 22 863 64 71
Miejscowość: Warszawa
Adres: Wałowicka 19A
Kod pocztowy: 02--45

Źródła:
http://www.heute.pl/maszyny-do-czyszczenia-obuwia/Autor: Ewa Dudek


Podobne Firmy

BISTROKEN
ul. 02797 Warszawa, Aleja Komisji Edukacji Narodowej 48
Rehatrainers
ul. 02777 Warszawa, Ciszewszkiego 15
PSYCHE.EXPERT Katarzyna Kowalska
ul. 05505 Nowe Wągrodno, Główna 48b