Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!


BR TECHNOLOGY

Która firma w Białymstoku świadczy usługi obróbki skrawaniem?


Wśród najbardziej poszukiwanych usług związanych z przemysłem jest obróbka metali i tworzyw sztucznych. Poszukują ich różne firmy, które potrzebują często bardzo skomplikowanych detali do produkcji maszyn i urządzeń, jeśli same nie dysponują odpowiednimi fachowcami ani maszynami. W dalszym ciągu wiele zakładów posługuje się obrabiarkami konwencjonalnymi, ale usługi wykonywane przy wykorzystaniu maszyn sterowanych numerycznie są precyzyjniejsze i szybsze, dlatego bardziej cenione.

Przedsiębiorstwo ze strony br-technology.pl działające w Białymstoku zajmuje się obróbką skrawaniem od wielu lat, świadcząc profesjonalne usługi klientom z całego kraju. Zatrudnieni w niej specjaliści nadają różnym powierzchniom dowolny kształt, rozmiar czy gładkość. Bogato wyposażony park maszynowy, w którym można znaleźć maszyny konwencjonalnie, jak i sterowane komputerowo, pozwala na wykonanie różnych prac z zakresu frezowania oraz toczenia.

Firma ta podejmuje się realizacji najbardziej skomplikowanych projektów, gwarantując wysoką jakość wykonania i dostosowanie się do wymagań klientów. Nie boi się wyzwań, traktując je jako zdobywanie nowego doświadczenia, dzięki któremu może jeszcze lepiej służyć zleceniodawcom. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych maszyn wszystkie toczone czy frezowane elementy są powtarzalne i wolne od błędów, czego nie można całkowicie uniknąć, wykonując tego typu prace na maszynach tradycyjnych. Obsługuje ona małe, średnie i duże przedsiębiorstwa, gwarantując szybkie i terminowe wykonanie zleceń. Dysponuje urządzeniem Optimill MT 2205 pozwalającym na obróbkę przedmiotów o gabarytach 1300 × 600 × 400mm. Poza obróbką skrawaniem świadczy też wiele innych, specjalistycznych usług, takich jak cięcie laserem.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://br-technology.pl/
Dodano: 2022-07-02
Telefon: 534017555
Miejscowość: Czartajew
Adres: Białostocka 23
Kod pocztowy: 17-300

Źródła:
https://br-technology.pl/oferta/obrobka-skrawaniem/


Podobne Firmy

Master Dawid Kaczyński
ul. 18300 Zambrów, Brajczewo Sierzputy 6
LM ROBOTIX
ul. 15674 Białystok, Konwaliowa 7
TECHMASZ - Cezary Kalinowski
ul. 15666 Białystok, Niska 3