Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!


JAVAPPA

Gdzie można zapisać się na szkolenie Git prowadzone online?


Informatyzacja obecnie dotyczy niemal każdego aspektu życia społecznego. Nie dziwi więc fakt, że istnieje dziś olbrzymi popyt na specjalistów informatyków, którzy zarówno obsługują dotychczas opracowane systemy i technologie, jak i są odpowiedzialni za tworzenie nowych, odpowiadających potrzebom rynkowym. Kierunki związane z szeroko rozumianą informatyką cieszą się także dużym zainteresowaniem jako wybór osób poszukujących wykształcenia w perspektywicznych i dobrze płatnych zawodach. Aby nabyć lub poprawić umiejętności w zakresie programowania, nie trzeba jednak poświęcać kilku lat na naukę. Obecnie teoria oraz praktyka języka Java lub innych jest dostępna w formie odpowiednio skumulowanych kursów.

Zapisu na szkolenia z zakresu programowania można dokonać, korzystając z oferty dostępnej na stronie internetowej javappa.com. Organizator zaprasza do kontaktu zarówno osoby, które do tej pory nie miały styczności z taką tematyką i chcą rozpocząć naukę od podstaw (poleca im szkolenie Git, którego poziom jest opracowany właśnie z  myślą o początkujących), jak i informatyków (w tym także samouków), którzy chcieliby usystematyzować zdobytą do tej pory wiedzę oraz zyskać dodatkowy certyfikat uczestnictwa do swojego CV.

Udział w kursie to także opcja dla osób, które nie pracują na co dzień w branży IT, ale mimo to chcą pojąć specyfikę Java i zdobyć umiejętności pozwalające na jeszcze sprawniejsze poruszanie się po sieci i tworzenie na własny użytek nowych programów. Warto pamiętać, że wspomniany język jest uniwersalny i wykorzystywany w wielu sytuacjach. Jego znajomość w teorii i praktyce znacząco ułatwia w wielu sytuacjach życie oraz umożliwia podjęcie dalszej nauki w zakresie programowania. 

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://javappa.com/
Dodano: 2022-05-27
Telefon:
Miejscowość: Gliwice
Adres: Kozielska 130C
Kod pocztowy: 44-121

Źródła:
https://javappa.com/szybki-dostep/git-pierwsze-kroki


Podobne Firmy

Netpaka.eu
ul. 42700 Lubliniec, Powstańców Śląskich 54
KDME Maciej Zaremba
ul. 43512 Bestwina, Podkępie 4
GREENHOUSE SERVICE S.C.
ul. 42700 Lubliniec, Kasztanowa 12