Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!


MONDI sp. z o.o.

Operator wózka widłowego w Niemczech - gdzie znaleźć atrakcyjne oferty?


Firma Mondi oferuje kompleksowe doradztwo w znalezieniu pracy na terenie Niemiec. Publikuje oferty zarobkowe w różnych dziedzinach. Każda z nich została szczegółowo opisana, uwzględniając oferowane wynagrodzenie, zakres obowiązków oraz oczywiście stanowisko. Agencja pośrednictwa pracy zapewnia swoim pracownikom wsparcie ze strony koordynatora, a także pomoc w znalezieniu zatrudnienia. Mogą oni korzystać również z kursów językowych, chociaż w wielu ofertach wymagana jest jedynie podstawowa znajomość języka. Firma zatrudnia profesjonalistów, którzy kompleksowo pomagają w znalezieniu atrakcyjnej zarobkowo pracy. Zainteresowane osoby mogą liczyć na warunki zatrudnienia na niemieckiej umowie, korzystając przy tym z licznych benefitów, a także atrakcyjnych stawek godzinowych.

Do wyboru są między innymi oferty przeznaczone dla osób, które chcą pracować jako operator wózka widłowego w Niemczech. W zakresie obowiązków na tym stanowisku znajduje się obsługa urządzenia, komisjonowanie towarów, a także kontrola przeprowadzanych dostaw. Godzinowa stawka jest uzależniona od doświadczenia pracownika, a także znajomości języka. Zainteresowane osoby mogą liczyć na umowę na czas nieokreślony, możliwość uzyskania awansu oraz uczestnictwo w szkoleniach. Praca jest oferowana w różnych landach, w tym również w tych znajdujących się nieopodal polsko-niemieckiej granicy.

Szczegóły można znaleźć pod adresem internetowy przedsiębiorstwa. Proces rekrutacji zaczyna się od złożenia aplikacji podanej na stronie biura. Następnie przeprowadzana jest rozmowa kwalifikacyjna, podczas której weryfikowana jest motywacja potencjalnego pracownika, jego doświadczenie oraz posiadane kwalifikacje. Po otrzymaniu pozytywnej opinii podpisywana jest umowa. Ostatni etap to wyjazd do Niemiec i rozpoczęcie pracy. Podczas pobytu za granicą pracownik może liczyć na wsparcie ze strony koordynatora. Do wyboru są również oferty pracy dla elektryków, mechaników, logistyków oraz ślusarzy i spawaczy, zarówno z doświadczeniem, jak i bez.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://mondi.pl/
Dodano: 2022-04-05
Telefon: +48 500 456 300
Miejscowość: Poznań
Adres: Plac Andersa 3
Kod pocztowy: 61--89

Źródła:
https://mondi.pl/oferty/praca-operator-wozka-widlowego-niemcy/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Niemcy
https://pl.wikipedia.org/wiki/W%C3%B3zek_jezdniowy

Podobne Firmy

Ekoprodet
ul. 61245 Poznań, Os. Rusa 45
TreeDental
ul. 62200 Gniezno, Józefa Bilskiego 2
Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.
ul. 64400 Międzychód, Przemysłowa 2