Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!

Francepol Sp. z o.o.

Która firma spedycyjna podejmuje się transportu ładunków sypkich?


Przy transporcie towarów sypkich bardzo dużą rolę odgrywa prawidłowy załadunek i rozładunek. Kluczowy jest przede wszystkim czas, zwłaszcza gdy inne samochody dostawcze także czekają na swoją kolej. Wielu odbiorców specjalnie poszukuje spedytora, który jest w stanie załadować i rozładować transport ładunków sypkich jak najszybciej, z jednoczesnym zachowaniem zasad bezpieczeństwa i bez strat produktu.

Odpowiedzią na powyższe zapotrzebowanie jest oferta firmy ogłaszającej się na stronie francepol.com. Jej pracownicy dysponują rozbudowaną flotą pojazdów, w tym samochodami wyposażonymi w specjalne naczepy do przewozu drobnicy. Korzystają z nich, świadcząc poszczególne usługi dla klientów. Zaplecze sprzętowe pozwala skrócić czas załadowania i rozładowania w miejscu docelowym do absolutnego minimum. W przypadku transportu hurtowego jednego rodzaju istnieje możliwość przespania zawartości przyczepy bezpośrednio do silosu lub magazynu, pod warunkiem, że wysokość drzwi pozwoli na wjazd samochodu dostawczego.

Firma ma swoją siedzibę w Zielonej Górze, jednak zakres jej działalności obejmuje znacznie większy obszar niż tylko województwo dolnośląskie. Trasy, po których poruszają się samochody spedytora, to kraje Unii Europejskiej oraz strefy Schengen. Pracownicy obsługujący poszczególne przejazdy to doświadczeni kierowcy, legitymujący się odpowiednimi uprawnieniami w zakresie kierowania pojazdami wielkogabarytowymi. Posługują się także językami obcymi, takimi jak angielski i niemiecki, co znacznie ułatwia kontakty na granicach, podczas kontroli drogowych czy wreszcie z odbiorcą zamówienia. 

Zlecenie transportu ładunków nie tylko sypkich, ale także produktów innego rodzaju, sprawdzonej firmie spedycyjnej to gwarancja terminowego odbioru towaru i jego dostarczenia z zachowaniem prawa i zasad bezpieczeństwa. Oferta przedstawiona pod podanym wcześniej linkiem jest również atrakcyjna cenowo. Firma zachęca do nawiązania stałej współpracy jako podstawowy spedytor także dla branży spożywczej.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://francepol.com/pl
Dodano: 2022-03-21
Telefon: 683258343
Miejscowość: Stary Kisielin
Adres: Zatorze 9
Kod pocztowy: 66-002

Źródła:
https://francepol.com/pl/transport


Podobne Firmy

Tartak Rybojady Lidia Kapała
ul. 66320 Rybojady, Rybojady 15
Węgier Glass
ul. 68200 Żary, Szklarska 39
Healthrepair
ul. 66400 Gorzów Wielkopolski, Matejki 45A