Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!


Uni-logistics Sp. z o.o.

Jaka firma prowadzi wynajem kontenerów chłodniczych?


Zakres usług firmy logistycznej ze strony unilog.eu jest niezwykle bogaty. Jest to przedsiębiorstwo działające w branży od kilkunastu lat, obsługujące klientów importujących i eksportujących rozmaite towary do partnerów na całym świecie. Ma ona swoich przedstawicieli na każdym kontynencie, a ponieważ należy do rozmaitych międzynarodowych organizacji zrzeszających podmioty zajmujące się spedycją i logistyką, jest w stanie zagwarantować bezpieczeństwo łańcucha dostaw wszystkim klientom. Firma ta organizuje transport morski, lotniczy i lądowy, w tym kolejowy Nowym Jedwabnym Szlakiem.

Dzięki temu, że ma własne magazyny na terenie Gdańska, może zaoferować zleceniodawcom także przechowanie eksportowanych czy importowanych towarów w magazynach wysokiego i czasowego składowania. Zajmie się również konfekcjonowaniem towarów, w tym:

  • konsolidacją,
  • dekonsolidacją,
  • przepakowaniem,
  • paletyzacją,
  • etykietowaniem.

Współpracuje z partnerami zajmującymi się magazynowaniem towarów na terenie całej Polski, dlatego jest w stanie obsłużyć każdego klienta.

Poza obsługą magazynową może także zaoferować wynajem, sprzedaż i dostawę kontenerów nowych i używanych, które mogą służyć jako magazyny, chłodnie czy kontenery biurowe. Zakupione czy wynajęte kontenery firma dostarcza własnym transportem w dowolne miejsce na terenie Polski, a także innych krajów europejskich. Jest to sposób na danie kontenerom drugiego życia. Przedsiębiorcy potrzebujący magazynów dla towarów spożywczych, wymagających odpowiedniej temperatury, znajdą tam kontenery z agregatami chłodniczymi i służącymi jako mobilne magazyny chłodnicze. Wynajem kontenerów chłodniczych jest szybszą i tańszą alternatywą dla budowania chłodni.

W ofercie można znaleźć różne rodzaje kontenerów morskich i drogowych, mogących służyć jako magazyny, dlatego specjaliści tego przedsiębiorstwa bez trudu dopasują odpowiedni rodzaj do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Aby dowiedzieć się więcej, wystarczy skontaktować się z firmą, której pracownicy przygotują wycenę wstępną.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://unilog.eu
Dodano: 2022-03-05
Telefon: 58 667 99 99
Miejscowość: Gdynia
Adres: Polska 19
Kod pocztowy: 81-339

Źródła:
https://unilog.eu/usluga/sprzedaz-i-wynajem-kontenerow/


Podobne Firmy

Helena Kuldanek Domy Wczasowe - Usługi Transportowe
ul. 84104 Jastrzębia Góra, Górna 3
Agroturystyka Koziołkowo
ul. 83430 Stara Kiszewa, Bartoszylas 43B
TSLine
ul. 81336 Gdynia, Indyjska 13